"Majka" – ogladacie?

Byłam “Brzydulomaniaczką” no i tak mi w krew weszło oglądanie o 17.55, ze Majkę też zaczęłam oglądać.
Efekt jest taki, ze dopiero leciało 5 odcinków, a ja już się wciągnęłam bo zapowiada się ciekawie

No, przyznać się, która też zaczęła oglądać?

Strona 5 odpowiedzi na pytanie: "Majka" – ogladacie?

 1. Zamieszczone przez laurencja
  no właśnie miałam pisać, że czeka mnie cytologia za tyg. ale zaczynam mieć cykora

  a mnie za tydzień
  Wiem, ze planuję następne dziecko, ale żeby już tak szybko?

  • Zamieszczone przez laurencja
   a skąd Michał wie że doszło do pomyłki w klinice?

   dziś leci dopiero 23 odc. więc na razie jeszcze nie wie. Ale dowie się od swojego przyjaciela Mikołaja, dyrektora kliniki, w której doszło do inseminacji 🙂

   • [LEFT]Odcinek 36
    Lilka cieszy się szczęściem przyjaciółki. Jej radości nie podziela Anna, która nadal martwi się o Majkę. Majka po chwili beztroski zdaje sobie sprawę, w jakim jest położeniu. Wie, że już wkrótce będzie musiała powiedzieć Michałowi o ciąży. W szpitalu lekarz zaleca Kazimierzowi Duszyńskiemu spokój i zmianę trybu życia. Tymczasem Michał sprawdza ostatnie nazwisko z listy kobiet, które mogły być ofiarą pomyłki w klinice. Mikołaj zaczyna podejrzewać, że dr Kowalewska coś ukrywa. Majka postanawia powiedzieć Michałowi prawdę.[/LEFT]
    Odcinek 37
    Michał nie wie, jak się zachować wobec Majki. Zapewnia ją, że nic się nie zmieniło pomiędzy nimi. Majka czuje, że jest inaczej. Obawia się, że kobiety w rodzinie Olkowiczów są skazane na samotność. Na uczelni Bielska wybiera Majkę do prestiżowej wystawy. Majka cieszy się, że odzyskała zaufanie pani profesor. Tymczasem Grażyna upomina Aleksandrę, by walczyła o swoje. Aleksandra nie ma zamiaru się poddać. Majka czuje, że związek z Michałem nie ma przyszłości.
    Odcinek 38
    Majka mówi Lilce, że musi pogodzić się z końcem jej związku z Michałem. W tym czasie Michał czeka pod jej domem z kwiatami. Kasia nie może uwierzyć w to, jakie wrażenie robi na mężczyznach. Jej przemiana robi wrażenie. Majka już wie, jakie zdjęcia powiesi na wystawie. Po kolejnej porażce w zdobywaniu Michała Dagmara szuka pocieszenia w ramionach Stefana. Nie wie, że Stefan wie o nocy spędzonej z Michałem. Michał podejmuje jeszcze jedną próbę i pojawia się u Majki w domu.
    Odcinek 39

    [LEFT]Majka boi się, że Michał podjął decyzję zbyt pochopnie. Anna uważa, że Majka powinna najpierw znaleźć ojca swojego dziecka, a później układać sobie życie. Nie podoba jej się, że Michał jest żonaty. W Panorama Projekt wszyscy zachwycają się zdjęciami Kasi. Michał spotyka się z prawnikiem i postanawia jak najszybciej rozwieść się z Aleksandrą. Chce też wyjaśnić sprawę pomyłki w klinice. Pomaga mu Mikołaj, który cały czas rozmawia na ten temat ze swoimi pracownikami. Podczas jednej z takich rozmów pojawia się nowy trop.

    Odcinek 40
    [LEFT]Michał cieszy się, że odnalazł Majkę, ale martwi się tym, co od niej usłyszał. Czuje, że ciąża przekreśliła wszystkie plany Majki, a ona sama nie chce znać ojca swojego dziecka. Majka odkrywa, kto stał za ogłoszeniami, które narobiły jej tylu kłopotów. Michał mówi ojcu o swoich kłopotach małżeńskich. Kazimierz zbulwersowany zachowaniem syna, mówi Lucynie, że postanowił zabezpieczyć Aleksandrę. Kiedy Lucyna wyjaśnia mu, jak bardzo się myli, jest już za późno.[/LEFT]
    [/LEFT]

    Odcinek 41
    [LEFT]Michał i Lucyna obwiniają się za stan zdrowia Kazimierza. Niespodziewanie z pomocą przychodzi Róża i jej dawny znajomy? profesor Rotarski. Problemy z ojcem jeszcze bardziej zbliżają Michała do Majki. Adam widząc, że sprawy zaszły już daleko, sugeruje przyjacielowi, by jak najszybciej powiedział Majce prawdę. Majka w tym czasie przygotowuje zdjęcia na wystawę fotografii. Profesor Bielska radzi jej wybrać zdjęcia z cyklu?Dworki polskie?. Majka zastanawia się, co zrobić? tym bardziej, że Kasia ma wątpliwości, czy jej portrety na wystawie to dobry pomysł. Tymczasem Aleksandra dowiaduje się, że Kazimierz zapisał jej firmę.
    Odcinek 42
    Po pierwszym badaniu USG Majka zaczyna uświadamiać sobie, że rośnie w niej mały człowiek. Kiedy daje Michałowi do posłuchania nagranego na płycie bicia małego serduszka, ten nie może ukryć wzruszenia. Michał wie, że musi wyznać Majce prawdę, ale Majka daje mu do zrozumienia, że nie chce znać ojca swojego dziecka.
    Aleksandra prosi Wiktora, by pomógł jej zniszczyć romans swojego męża.
    Tymczasem Piotr kolejny raz przekonuje się, że on i Klara to pomyłka, a Anna podobnie myśli o związku Majki i Michała. Mama Majki nie ukrywa, że nie podoba jej się fakt, że Michał jest żonaty. Po rozmowie z Anną Michał postanawia uporządkować swoje życie tym bardziej, że bardzo chce, by Majka została jego żoną.
    Odcinek 43
    Adam martwi się o Michała i radzi mu odpocząć trochę lub wyjechać gdzieś. Proponuje mu wyjazd na targi architektoniczne do Florencji. Michałowi przychodzi na myśl, by właśnie tam oświadczyć się Majce.
    Kasia nadal nie chce, by jej zdjęcia znalazły się na wystawie. Mecenas Kotowski wykazuje się nie lada inwencją, by spotkać Annę, ale ta jest oporna jego zalotom.
    Michała przyrzeka matce, że nie dopuści by Aleksandra przejęła dorobek ojca. Próbuje dowiedzieć się czegoś od notariusza, ale ten zasłania się tajemnicą zawodową.
    Podczas romantycznego spaceru Michał pyta Majkę, czy miałaby ochotę pojechać z nim w małą podróż.
    Odcinek 44
    Michał mówi Lucynie, że chce wyjechać na kilka dni. Lucyna domyśla się, że za wyjazdem kryje się ważna dla jej syna osoba. Michał prosi Kasię o sprawdzenie, czy Majka będzie mogła w najbliższym czasie wyjechać z Krakowa. Tymczasem Majka denerwuje się wystawą, na której pojawiają się Bartek i Kasia. Bartek jest oczarowany zdjęciami i Kasią, która wygląda przepięknie na wystawionych zdjęciach. Mniej zachwycony tego dnia jest Adam, który rozstaje się z Elizą po burzliwej kłótni. Michał jest pod wrażeniem tego, co Majka potrafi zrobić dla przyjaciół. Kiedy odprowadza ją do domu, spotyka go przykra niespodzianka.
    Odcinek 45
    Majka z przyjemnością obserwuje efekty swojej wystawy. Bartek wprost nie może oderwać oczu od Kasi. Z kolei Michał i Konrad mają tajemnicze kontuzje. Majka czuje, że kryje się za tym jakieś nieporozumienie.
    Wiktor sprzedaje żonie Michała kolejną informację, która przelewa czarę złości Aleksandry. Grażyna podsuwa siostrzenicy pomysł, by wykorzystała ją do rozbicia związku Majki i Michała. Majka wybiera się na kolację z Michałem, co nie podoba się Annie. Na kolacji Michał wręcza jej bilety do Florencji i mówi, że właśnie tam ma zamiar powiedzieć jej coś bardzo ważnego.[/LEFT]

    • skąd masz te wszystkie odcinki do przodu?

     • Czyli nie ma co ogladac wystarczy poczytac streszczenia. Ja i tak obejrzałam tylko 2 odcinki, brak czasu niestety> Pozdrawiam;)

      • Zamieszczone przez abia
       skąd masz te wszystkie odcinki do przodu?

       upsss, no i się wydało, ze to ja piszę scenariusze do Majki

       • Wujek, google wie wszystko

        • Odc.46
         Na wystawie pojawia się tajemniczy kupiec, który jest zainteresowany zdjęciami Kasi. Oprócz niego pojawia się również guru architektów wnętrz? Tymon Zychowicz, który docenia warsztat Majki twierdząc, ze jej zdjęcia są technicznie doskonałe. Pojawienie się Zychowicza w galerii staje się szansą dla Majki i Panorama Projekt.
         Z kolei Michał z wielką determinacją stara się zakończyć swoje nieudane małżeństwo. Aleksandra nie poddaje się i wszelkimi sposobami przekonuje Michała do powrotu. Kiedy to nie skutkuje, zastanawia się nad innymi metodami.
         Tymczasem Anna wymyka się z domu z Gustawem i odjeżdża w nieznane miejsce garbusem Majki.
         Odc.47
         W rodzinie Olkowiczów wszyscy niepokoją się o Annę. Majka obiecuje babci odszukać zgubę, a pomaga jej w tym Michał.
         W tym samym czasie Aleksandra przygotowuje się do ostatecznej rozprawy z Michałem i jego ukochaną. Jej głównym celem jest spełnienie warunków koniecznych do przejęcia firmy Kazimierza Duszyńskiego.
         Tymczasem Majka niepokoi się, czy będzie mogła pojechać z Michałem do Florencji.
         Na drodze Michała również piętrzą się przeszkody. Jego stary wróg, Stefan Lisowski, zaczyna przekupywać urzędników odpowiedzialnych za konkurs na najlepszy projekt Centrum Ekologii.
         Zniknięcie Anny stawia pod znakiem zapytania wyjazd do Florencji, ale na szczęście, po rozmowie z mecenasem Kotowskim, pojawia się pewien ślad.
         Odc.48
         Michał zaskakuje Majkę informacją o tym, gdzie jest jej mama. Kiedy przyjeżdżają do Zakopanego, zastają Annę, Gustawa i Helenę (żonę Gustawa) w grobowych nastrojach. Zrozpaczona Anna chce wracać sama do domu, a Majka i Michał postanawiają chwilę odetchnąć. Te chwile stają się dla nich obojga niezapomnianą przygodą.
         Tymczasem w domu Olkowiczów nie tylko Anna przeżywa miłosny zawód. Piotr definitywnie rozstaje się z Klarą i to bynajmniej nie w cywilizowany sposób.
         Z kolei Aleksandra i Grażyna z niecierpliwością oczekują kolejnego dnia, który ma przybliżyć je do pieniędzy Duszyńskich.
         Odc.49
         Michał i Majka są onieśmieleni tym, co wydarzyło się w Zakopanem. Michał cieszy się, że sprawy nie zaszły za daleko. Cały czas dręczy go myśl, że Majka nie wie jeszcze najważniejszego. Po powrocie do Krakowa oboje rzucają się w wir obowiązków? Michał jedzie z Adamem na spotkanie w sprawie systemów grzewczych, a Majka przygotowuje portfolio dla Tymona Zychowicza. Kiedy Michał i Adam jadą na spotkanie, nieoczekiwanie stają w korku tuż koło sklepu jubilerskiego. Tymczasem Majka wspomina miłe chwile spędzone z Michałem w górach. Niestety, jej radość mąci pojawienie się w firmie Aleksandry.
         Odc.50
         Wszyscy są w szoku po wyznaniach Aleksandry. Majce świat wali się pod nogami, a wszystkie marzenia i plany przestają mieć znaczenie. Kasia i Bartek starają się pocieszyć koleżankę mówiąc, że zarówno Aleksandra i Dagmara nie są wiarygodne.
         Majka zaszywa się w swoim ulubionym miejscu i stara się ochłonąć po tym, co się stało. Odnajdują ją Piotr i Lilka, która z całych sił przekonuje Majkę, że słowa Aleksandry mogą być zwykłym kłamstwem. Majka postanawia porozmawiać z Michałem. Kiedy pojawia się u niego w mieszkaniu, z walizką spakowaną na podróż do Florencji, zadaje mu tylko jedno pytanie.

         • Film oglądam, bo w zasadzie człowiekowi od czasu do czasu należy sie coś lekkiego. Ale wiecie co, ten Michał i Majka kompletnie do siebie nie pasują. W innych serialach to az widac taką cichą miłość bohaterów, a tu…. No kiepsko grają, ja nie widze w ich oczach, twarzy, zachowaniu jakiś uczuć do siebie. Tylko wszyscy wkoło dużo mówią, że oni się w sobie zakochali, ja tego nie widzę.

          • Zamieszczone przez gosik
           zakładam się, że serial skończy się sceną, jak się tulą do siebie razem z dzidziusiem (on i Majka) i on mówi:
           ,,następnym razem kochanie najpierw będzie seks, a dopiero potem dziecko”

           😀

           prawie pewne, że właśnie tak będzie…

           Zamieszczone przez Iwi
           upsss, no i się wydało, ze to ja piszę scenariusze do Majki

           Iwi wyrocznio nasza…..:)

           • Też nie widzę w nich miłości.

            • Odcinek 51
             Michał próbuje zatrzymać Majkę, jednak ta kompletnie załamana odjeżdża do domu. W rodzinie Olkowiczów wszyscy niepokoją się nagłą zmianą planów Majki. Róża czuje, że kryją się za tym sercowe kłopoty jej wnuczki. Majka ukrywa swoje prawdziwe uczucia i razem z Lilką zaszywa się w ciemni, z pasją oddając się wywoływaniu zdjęć.
             Tymczasem ostatnie wydarzenia bardzo zbliżają do siebie Kasię i Bartka, którzy wspólnie odkrywają uroki bycia razem.
             W rozmowie z Aleksandrą Michał mówi, że nigdy nie wybaczy jej aborcji. Aleksandra tłumaczy mu, że ciąża zagrażała jej życiu.
             Odcinek 52
             Aleksandra namawia Michała, by wybaczyli sobie i ratowali swoje małżeństwo.
             Tymczasem Majka mówi Michałowi, że to koniec ich znajomości. Kiedy Michał próbuje powiedzieć jej o dziecku, Majka wyrzuca mu, że jej dziecku będzie lepiej bez takiego ojca.
             Tymczasem w Panorama Projekt wszyscy żyją projektem dla Kanadyjczyka? Jerrego Piotrowskiego. Podczas spotkania z inwestorem Michał spotyka Grażynę, która nie zdając sobie sprawy, uświadamia Michałowi, że Aleksandra okłamała go mówiąc o aborcji.
             Adam namawia Michała, by w tej sytuacji zapomniał o romantyzmie i jak najszybciej przyznał się Majce, że to on jest ojcem jej dziecka. Próba zobaczenia się z Majką kończy się niefortunnym wypadkiem.
             Odcinek 53
             Następnego dnia w Panorama Projekt wszyscy interesują się złamaną nogą Michała. Tylko Wiktora bardziej ciekawi, dlaczego Michał i Majka nie pojechali do Florencji. Majka zastanawia się nad rezygnacją z pracy. Kiedy Michał przekonuje ją, by nie podejmowała takich kroków, wchodzi Dagmara z informacją o nowym fotografie. Majka jest przekonana, że Michał zaczął szukać kogoś na jej miejsce.
             Aleksandra wyrzuca Grażynie, że w bezmyślny sposób popsuła jej plany.
             W mieszkaniu Majki Piotr przez przypadek kopiuje na swój laptop zdjęcia, na których widać Wiktora wchodzącego do gabinetu Michała w dniu pożaru. Tymczasem profesor Bielska prosi Tymona Zychowicza o pomoc dla swojej podopiecznej.
             Odcinek 54
             Majka jest zaskoczona propozycją Tymona. Z jednej strony cieszy się, że będzie miała nową pracę, z drugiej dociera do niej, że coraz bardziej oddala się od Michała.
             Dagmara zdradza Elizie coraz więcej szczegółów jej związku z Michałem. Eliza wyrzuca jej, że przez takie kobiety jak Dagmara rozpadło się jej małżeństwo.
             Konrad nie marnuje żadnej okazji i nieustannie zabiega o Majkę. W domu Olkowiczów Róża i Piotr niepokoją się nagłą zmianą nastroju Anny. Róża czuje, że kryje się za tym Gustaw.
             W domu Olkowiczów zjawia się niespodziewany gość. Majka jest zdziwiona widząc Adama, który prosto z mostu mówi, że przyszedł prosić ją o pomoc.
             Odcinek 55
             Majka zastanawia się, co zrobić. Lilka stanowczo odradza jej powrót do Panorama Projekt wiedząc, że każdego dnia jej przyjaciółka będzie musiała widywać się z Michałem. Majka mówi Lilce, że chodzi jej również o przyjaciół, którzy są w potrzebie.
             Opowieść babci pomaga Majce w podjęciu decyzji. Michał zwierza się Adamowi, że jest kompletnie zagubiony i nie wie, co robić. W jego życiu wszystko się posypało? choroba ojca, kłamstwa Aleksandry, a teraz odejście Majki i problemy w firmie. Na dodatek zdjęcia zrobione przez Michała okazują się niemożliwe do obróbki graficznej. Adam kolejny raz dzwoni do Majki i prosi ją o pomoc a Majka ryzykując utratę pracy w wydawnictwie Zychowicza prosi Tymona o przysługę.

             • Odcinek 56
              Tymon stawia sprawę jasno i daje Majce jeden dzień na podjęcie decyzji. Majka mimo lukratywnej propozycji postanawia pomóc przyjaciołom z Panorama Projekt. W firmie wszyscy, oprócz Dagmary, witają ją z entuzjazmem. Najbardziej z jej powrotu cieszy się Michał.
              W domu Olkowiczów Anna roni łzy po spotkaniu z Gustawem. Róża stara się ją pocieszyć, ale boi się, ze córka nie jest w stanie wyplątać się z toksycznej relacji.
              Tymczasem Stefan próbuje dowiedzieć się, kto jest klientem Panorama Projekt. Ma nadzieję, że dowie się wszystkiego od Wiktora, który nadal ma u niego długi.
              Odcinek 57
              Michał i Adam nie mogą uwierzyć, że Majka odrzuciła pracę u Zychowicza. Najbardziej zaskoczony wydaje się Bartek. Lilka stara się wyperswadować Majce powrót do Panorama Projekt. Tłumaczy jej, że będąc tam codziennie będzie narażona na kontakt z Dagmarą, a to nie będzie przyjemne.
              Michał stara się wyjaśnić Majce, co zaszło między nim a Dagmarą.
              Tymczasem Aleksandra nie może uwierzyć, że Majka wróciła do Panorama Projekt. Jej misternie utkany plan nie sprawdził się.
              Stefan wyciąga od Wiktora informacje o Jerrym, który zlecił Panorama Projekt zaprojektowanie hotelu.
              Odcinek 58
              Michał mówi Majce, że nie może przestać o niej myśleć. Majka tymczasem coraz gorzej znosi złośliwości Dagmary.
              Wiktor przyznaje się Aleksandrze do swoich problemów z hazardem. Mówi jej również o groźbach Stefana.
              Michał opowiada Adamowi o spotkaniu z Rozbickim. Obaj boją się, czy informacja o współpracy z Jerrym nie przecieknie do konkurencji.
              Aleksandra pożycza od Grażyny pieniądze, które pozwolą jej wykupić weksle Wiktora.
              Kiedy Majka decyduje się podpisać umowę z Panorama Projekt, nieoczekiwanie pojawia się Tymon Zychowicz.
              Odcinek 59
              Tymon nie może uwierzyć, że Majka rezygnuje z pracy w jego wydawnictwie.
              Adam dowiaduje się, że Stefan Lisowski zaproponował Jerremu lepsze warunki. Jerry zostanie w Panorama Projekt pod warunkiem, że wizualizacja hotelu zrobi na nim wrażenie. Majka wpada na pomysł, by zrobić do projektu Jerrego zdjęcia lotnicze.
              Gustaw tłumaczy Annie powody dla których nie może rozwieść się z żoną, a Aleksandra postanawia spotkać się ze Stefanem.
              Tymczasem Majka przypadkowo słyszy rozmowę Michała z Adamem. Domyśla się z niej, że Michał ma nieślubne dziecko.
              Odcinek 60 !
              Zdruzgotana Majka drze podpisaną niedawno umowę o pracę i wybiega z Panorama Projekt. Kiedy Michał dopytuje się o co chodzi, jest przerażony. Nie dość, że domyśla się jak Majka mogła odczytać rozmowę o dziecku, to jeszcze dociera do niego, że ma ona zamiar lecieć awionetką.
              Tymczasem w domu Olkowiczów Anna wybiera się na spotkanie z Kotowskim. Anna streszcza mu sytuację swojej?koleżanki?, która w rzeczywistości jest historią Gustawa.
              Aleksandra dogaduje się ze Stefanem i razem postanawiają działać
              na niekorzyść Michała. Michał w porę dociera na lotnisko i mówi Majce, że to on jest ojcem jej dziecka.

              • O matko dopiero w 60 odcinku powie, że to jego dziecko

               • Witam Dziewczynki
                Powiedziała mi o Was laurencja
                Wiecie ja w lutym byłam na cytolgi odebrałam dziś wyniki i przy okazji dowiedziałam się ze w 5 tyg jestem
                No jak w serialu…
                Miłego oglądania życze tym co się wciagneły

                • Zamieszczone przez anetak24
                 Witam Dziewczynki
                 Powiedziała mi o Was laurencja
                 Wiecie ja w lutym byłam na cytolgi odebrałam dziś wyniki i przy okazji dowiedziałam się ze w 5 tyg jestem
                 No jak w serialu…
                 Miłego oglądania życze tym co się wciagneły

                 No nie wierze, ale gratuluję.

                 • Zamieszczone przez ankalena1
                  No nie wierze, ale gratuluję.

                  Dziękuje

                  • Iwi stresc conieco, co? 🙂

                   • Zamieszczone przez anetak24
                    Witam Dziewczynki
                    Powiedziała mi o Was laurencja
                    Wiecie ja w lutym byłam na cytolgi odebrałam dziś wyniki i przy okazji dowiedziałam się ze w 5 tyg jestem
                    No jak w serialu…
                    Miłego oglądania życze tym co się wciagneły

                    o fiu fiu to gratulacje

                    • Zamieszczone przez gobin
                     o fiu fiu to gratulacje

                     Dziękuje:)

                     Znasz odpowiedź na pytanie: "Majka" – ogladacie?

                     Dodaj komentarz

                     Mozarella w ciąży

                     Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                     Czytaj dalej →

                     Ile kosztuje żłobek?

                     Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                     Czytaj dalej →

                     Dziewczyny po cc – dreny

                     Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                     Czytaj dalej →

                     Meskie imie miedzynarodowe.

                     Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                     Czytaj dalej →

                     Wielotorbielowatość nerek

                     W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                     Czytaj dalej →

                     Ruchome kolano

                     Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                     Czytaj dalej →
                     Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                     Logo
                     Enable registration in settings - general