majówki czy bola was piersi?

takie pytanko.jestem w 31 tyg ciązy i zaczeły mnie bolec piersi.czy wasze organizmy tez tak reaguja i moze przygotowuja się do karmienia.przy okazji czy wszystkie byłyscie na szkole rodzenia.ja zrezygnowałam i jestem troche zagubiona ze nic nie wiem i czy sobie dam rade?

1 odpowiedzi na pytanie: majówki czy bola was piersi?

mata-hari Dodane ponad rok temu,

Re: majówki czy bola was piersi?

Też jestem w 31 tyg. i muszę powiedzieć, że nastawiałam się na to, iż w trzecim trymestrze mogę jeszcze odczuwać bóle piersi, ale jak do tej pory (odpukać) nic mi nie dolega. Mam nadzieję, że nie zmieni się to, bo dla mnie wystarczającą niedogodnością jest już sam rozmiar moich “mleczarni.”
Dodam jeszcze, iż jak do tej pory nie zauważyłam też żadnej wydzieliny (siary). Ufam, iż wszystko ze mną w porządku i że bez problemów będę mogła karmić moje maleństwo.

Jeśli chodzi o szkołę rodzenia, to właśnie jestem w jej trakcie, ale wydaje mi się, że nawet jeśli do takowej nie uczęszczasz, to nie masz podstaw po temu, aby obawiać się, że sobie nie poradzisz. Zobaczysz, jak przyjdzie odpowiednia chwila wszystko samo się ułoży.

Joanna i malutki mężczyzna (03-05-2004)

Znasz odpowiedź na pytanie: majówki czy bola was piersi?

Dodaj komentarz

Nasze związki
Tego jeszcze nie było
Takiej historii nie ma wiele par. A było to tak. Historia zaczęła się w 1993r. Ja byłam wtedy w ósmej klasie podstawówki, kiedy to mój nauczyciel muzyki, a przy okazji
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
Co się robi z żółtaczką???
Cześć, jestem tu nowa, bo mój synuś urodził się 15 lutego. Teraz z radością dołączam do Waszego grona, no i od razu mam pytanko. Może wiecie, jak to jest i
Czytaj dalej