Majtki jednorazowe

Mam pytanko. Czy majtki jednorazowe są w różnych rozmiarach, czy w jednym standardowym? Jeżeli w różnych to jakie najlepiej mieć, aby były w sam raz.

I jeszcze jedno. Jak fachowo nazywają się podkłady higieniczne używane po porodzie? Czy wystarczy, że mąż powie w aptece że chce takie podkłady i mu dadzą i nie odeślą z kwitkiem?

Dzięki za każdą odpowiedź.

3 odpowiedzi na pytanie: Majtki jednorazowe

aga23 Dodane ponad rok temu,

Re: Majtki jednorazowe

Majtek jednorazowych nie używałam.
W większości szpitali zakazują stosowania majtek – jiedy byłam w ciąży strasznie się buntowałam jak to? Po porodzie sama zrozumiałam – nic nie uraża i szybciej się goi.

A co do podkładów – niech powie pieluchy bella takie jak podpaski tylko duże dla żony po porodzie – będą wiedziały o co chodzi.

pozdrawiam

Agnieszka + Dominiczka(16.01.01)+ Dzidzi(20.04.04)

jolkab Dodane ponad rok temu,

Re: Majtki jednorazowe

Majtki jednorazowe maja swoje rozmiary. Choć jak ja kupowałam w aptece to sprzedajaca nie zapytała mnie o rozmiar.Dopiero w domu zobaczyłam, że na opakowaniu napisane jest rozmiar 40. A co do podkładów to nazywaja się pieluchy Bella(niech maż doda, że takie dla kobiet w połogu).

agatunka Dodane ponad rok temu,

Re: Majtki jednorazowe

majtki jednorazowe są w różnych rozmiarach. Powinno się kupić o rozmiar większy niż normalnie. Z tego co wiem lepszxe są tak zwane majtki siatkowe ( też można kupić w aptece) są one przewiewne i nie urażają jak te jednorazowe. A co do podkładó to jak mąż powie w aptece że to dla kobiety po poroodzie to będę wiedziały o co chodzi.
Pozdrawiam Agata i 38 tyg brzuszek

Znasz odpowiedź na pytanie: Majtki jednorazowe

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
A co mi tam, pochwalę się :)))
Otóż Nati odmienia przez przypadki !!!! Pytam ją - z kim kąpałaś się? "Ś Kajom" - i z kim jeszcze - "Ś mamom i tatusiom". A gdy pytam czyje są
Czytaj dalej
STRATA DZIECKA
Pytanie
Moja bardzo bliska koleżanka przeszła parę miesięcy temu poronienie w 6 tygodniu, teraz znowu udało jej się zajść w ciążę, jest w połowie 7 tygodnia. Czy to prawda, że samoistne,
Czytaj dalej