małe przybieranie na wadze 3 centyl- fantolat

Witam!

mam pytanie czy któraś z was miała podobny problem? Moja córcia praktycznie od urodzenia jadła mniej niż inne dzieci i słabo przybierała na wadze. Obecnie ma 6 miesięcy i waży tylko 6115 kg urodziła się duża 3850. Zjada znacznie mniej niż pokazuje schemat żywienia. Powoli je zupki, kaszki i pije mleczko z butelki. Miała robione wszystkie badania są ok. Jest pod kontrolą hematologa bo miała anemię i gastrologa. Lekarz zalecił nam fantomalt czy wam pomagał? Emi jest na 50 centylu z obwodem główki, wzrostu i klatki. Poza tym sporo śpi w dzień łącznie około 5 godzin a w nocy od 21.30 do 7 rano. Budzę ją na karmienie koło 2 ale wypija standardowo 50 ml. A normalna dawka mleczka jej do 110, 100 ml mleczka.

3 odpowiedzi na pytanie: małe przybieranie na wadze 3 centyl- fantolat

morthuba Dodane ponad rok temu,

Moja Gabrysia ma 7 miesięcy i w nocy nie je wcale. Ostatnie karmienie ma około 23:00 i potem sama budzi się wesoła i wypoczęta ok 6:00. Pediatra nie kazał w nocy wybudzać.

studentka Dodane ponad rok temu,

Witam, Jestem studentkom Technologii Żywności i Żywienia Człowieka na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy. Piszę pracę na temat “Ocena dostępności i jakości gotowych produktów żywnościowych dla niemowląt” w związku z tym mam prośbę o pomoc poprzez wypełnienie ankiety potrzebnej mi do pracy. Ankieta jest anonimowa i nie zajmie Paniom więcej niż 5 min. Oto link do ankiety [Zobacz stronę]
Z góry dziękuję za pomoc i poświęcony czas 🙂

metalix477 Dodane ponad rok temu,

Mój synek (8 miesięcy) przybierał dobrze na wadze, a teraz stanął i nie chce nabierać masy. Był wcześniakiem i przy porodzie ważył poniżej 1,5 kg, więc zwracamy uwagę na masę i ważymy co kilka dni. Musimy zapytać teraz lekarza czy to jakiś chwilowy stan.

Znasz odpowiedź na pytanie: małe przybieranie na wadze 3 centyl- fantolat

Dodaj komentarz

Tematy, których nie znalazłam w forum
Rozbudowa domu.....
Robiłyście coś takiego?? W sensie podnoszenie domu i jakiś 1m 1,5m i adaptacja góry na mieszkania. Powierzchnia strychu to ok 140m2, dach spadzisty ok 180m2. Interesuje mnie przybliżony koszt.
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
Aktualne stawki NIANI - stan na październik 2013. Wielka prośba o informacje.
Witam Bardzo Was proszę o informacje na temat aktualnych stawek dla niani. Nie miałam przyjemności współpracy i szukania pani do opieki nad dzieckiem. Dziekuję
Czytaj dalej