Maleństwo w samochodzie

Witajcie Mamusie! jeszcze oczekuję swojej córeczki, ale coraz częściej do was zaglądam. Mam do was – doświadczonych pytanie. Chodzi o podróżowanie z dzieciatkiem w samochodzie. Mam taką sytuację, że niedługo po porodzie będę musiała zdawać egz. poprawkowy i bronić pracę magisterską, a uczelnia jest oddalona o 400km od Lublina. Nie wiem co zrobić. Czy z miesięcznym dzieckiem już mogę jechać w tak długą trasę? A z młodszym? Pierwotnie planowałam wrócić na śląsk jak dzidzia będzie miała ok. 2 miesięcy, ale uczelnia wszystko mi komplikuje i stąd to pytanie do was. A może powinnam ściągnąć pokarm i w ciągu jednego dnia obrócić w tą i z powrotem? Nie mam pojęcia co robić. Poradźcie!

Ania i Maleńka być może Asieńka (10.08.03) 🙂

3 odpowiedzi na pytanie: Maleństwo w samochodzie

Dodane ponad rok temu,

Re: Maleństwo w samochodzie

Moim zdaniem, druga wersja jest zdecydowanie lepsza. Wczoraj musieliśmy z mężem wyjechać w ważnej sprawie, ok 100 km w jedną stronę i zostawiliśmy Oleńkę u cioci. My szybko obróciliśmy, a Ola spokojnie na nas poczekała. W prawdzie od rana do 14 jak wróciliśmy nic nie jadła (nie chciała) ale przynajmniej się nie umęczyła.
A tak wogóle to jak już ci się urodzi dzidzunia, to zobaczysz ile jest ceregieli z takim wyjazdem (nie mówiąc o dyskomforcie dziecka), że sama z tego pomysłu zrezygnujesz

serdecznie

Dodane ponad rok temu,

Re: Maleństwo w samochodzie

POczekaj aż dzidziuś skończy 6 tygodni. Potem możesz do woli podróżować z Nią/ Nim samochodem. Jeśli będziesz karmić piersią – tym mniej problemów w podróży. Myśmy podróżowali już z -tygodniową Natusią, a gdy miała 4 miesiące – zjeździła samochodem pół Polski :-)))))
To taki typowo polski obyczaj – kiszenie dziecka w domu! Jasne – trzeba przetrwać okres noworodkowy, ale później – nie ma problemów :-)))) Buziaki dla Brzuszka

Kaśka z Natusią (15 miesięcy 🙂

kasiabu Dodane ponad rok temu,

Re: Maleństwo w samochodzie

My z trzytygodniowym Piotrkiem jechaliśmy po porodzie do domu 350 km.-(a wazył zaledwie 2,5 kg), całą droge przespał smaczniutko. Zrezygnowalismy tylko z jazdy w foteliku na rzecz wkładki do gondolki- z uwagi na kręgosłupik.

Znasz odpowiedź na pytanie: Maleństwo w samochodzie

Dodaj komentarz

Wszystko o porodzie
po odejsciu wod szybko do szpitala czy nie?
W mojej rodzinie wszystkim najpierw odchodza wody i nie mam pojecia czy trzeba szybciutko do szpitala czy mozna jeszcze posiedziec w domu? laura (26.10.03)
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
Będzie synek !!!
Wczoraj byłam na USG połówkowym jestem w szoku. Poszłam tam z moją córeńką (3,5 r.), chciałam jej pokazać dzidzię była zachwycona mimo, że on rozpoznawała tylko bijące serduszko i główkę. No
Czytaj dalej