mały nerwus !!!!

Dzień Dobry !! czy wasze dzieci to też takie małe nerwuski, mój Łukaszek (2 lata) wczoraj dał popis, byliśmy na zakupach w hipermarkecie, stałą tam śliczna karuzela i ja chcąc sprawić dziecku przyjemnośc pozwoliłam na jeden przejazd, oczywiście skończyło się tragicznie, nie chiał wysiąść, nie płakał tylko się darł i z nerwów ugryzł mnie w policzek, uwierzycie !!!!!! myślała że krew mnie zaleje no to wtedy ja wpadłam w nerwicę, dobrze że mąż był spokojny bo nie wiem jak by się to skończyło !! i tak się skończył dobrze zapowiadający się dzień !!!

5 odpowiedzi na pytanie: mały nerwus !!!!

niki23 Dodane ponad rok temu,

Re: mały nerwus !!!!

No właśnie…..skąd to gryzienie??? Moja Nina jak czegoś jej nie chcę dać to mało tego,że mnie gryzie, szarpie za włosy i leje po pysku, to jeszcze uszczypać potrafi . I nie mam pojęcia skąd to się bierze, przecież na Boga nikt jej nigdy nie gryzł ani nie szczypał !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wogóle nie wiem jak na to reagować mam, na razie tłumaczę stanowczym tonem,że tak nie wolno, ewentualnie jak nic nie skutkuje to w trakcie gryzienia dam klapsa ( ale w trakcie nigdy po), ale ona się wtedy śmieje ze mnie .
Acha jak kiedyś zaczełam udawać, ze płaczę bo mnie pociągła mocno za włosy to tak się śmiała jakby nie wiem co zobaczyła

Generalnie moja Ninka uwielbia stawiać na swoim i pokazywać, ze ona tu rządzi. Jak to się wkrótce nie zmieni, to nie wiem, po prostu nie wiem co zrobię.

Niki & Ninka 1,5 roku 🙂

beem Dodane ponad rok temu,

Re: mały nerwus !!!!

dodam do tych wszystkich terrorystycznych opisów jeszcze drapanie, prężenie się, wyginanie i krzyk:)
To nasze dzieci właśnie… Cóż, mają prawo pokazywać, że coś im się nie podoba a jeszcze nie znają dyplomacji:)
Mnie też czasem ciśnienie rośnie, ale…. spada, bo co zrobić? Tłumaczyć (he, he..), uderzyć (lekki klaps nie pomaga, silniejszego dać nie potrafie)?
Znam tematy jeżdzidełek w hipermarketach:) Ale dalej Szyma sadzamy, potem próbujemy go zainteresować czymś innym, czasami się udaje, a czasami jesteśmy w centrum zainteresowania:) Ale generalnie co sobie ludzie pomyślą mam głęboko w nosie:))
Buziaki!

Beata + Szymek (25.04.2004)

Dodane ponad rok temu,

Re: mały nerwus !!!!

mamy dzieci z charakterkiem !! cieszę się że nie jestem sama z tym problemem !!

pozdrowienia Bożena i Łukaszek

agusek22 Dodane ponad rok temu,

Re: mały nerwus !!!!

oj nie jesteś!! u nas to samo a czasami nawet gorzej!!

Aga i Martynka 18.12.2003

beatab Dodane ponad rok temu,

Re: mały nerwus !!!!

mój ugryzł mnie kilka razy w pośladek! to był dopiero hardcore:-))))

Beata&Patryk(03.03.03)

Znasz odpowiedź na pytanie: mały nerwus !!!!

Dodaj komentarz

Oczekując na dziecko
RH"-" kiedy zastrzyk???
Witam... To moja pierwsza ciaza - prosze o rade kiedy powinnam zaaplikowac sobie zastrzyk jesli mam grupe krwi RH-. Czy mozliwe sa jakies komplikacje? Dzieki z gory za pomoc.....
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
krew z pępka
Marcelkowi jeszcze nie odpadła pępowina, a tymczasem od wczoraj wokół niej (i pod nią) zbiera się trochę półzaschniętej krwi. Nie jest tego dużo i nie cieknie, ale brudzi ubranko, pieluszkę
Czytaj dalej