Mam doła

Cześć Dziewczyny mówię wam ale mam dzisiaj doła domyslacie sie dlaczego tak przyszła @ w 33 dc i po moich nadziejach. Z jednej strony przeczuwałam że znowu tak bedzie ale do końca miałam nadzieje że może nie przyjdzie, każdy objaw łaczyłam z ciązą troche to głupie ale na pewno mnie rozumiecie bo nie tylko ja to przechodzę. Ale dzisiaj to juz mam wszystkiego dosyc mam takiego doła że chodze tylko i popłakuję nie tylko jak pomyślę że mi się nie udało ale z byle jakich powodów coś mi nie wyjdzie a ja juz ryczę. Gdyby nie @ to na pewno łączyłabym to z ciążą bo od paru dni zdażały mi sie już takie nastroje. Ale jak widac było to związane z nadchodzącą @. Tylko wam sie moge wyżalić bo męża dzisiaj nie ma jest w pracy i bedzie dopiero nad ranem to pewnie zdąży mi juz przejść. Może to moja wina moze nieodpowednio sie zabieram do tego może nie w te dni i dlatego mi nie wychodzi a może za dużo pracuję i za bardzo jestem przemęczona. Nie wiem już dać sobie spokój i nie myśleć tak o tym czy moze mniej pracować a więcej się skupić na bara bara. Nie wiem już sama co robić ale chyba zaczne od tego cyklu mierzyć temp może poznam dokładniej swoje cykle. Dlaczego to nie może wszystko być prostsze?
Przecież to my jesteśmy stworzone do rodzenia dzieci a mamy takie z tym kłopoty. Zyczę wszystkim aby wam się udało chociaż mi dacie nadzieję że warto.

4 odpowiedzi na pytanie: Mam doła

aqq Dodane ponad rok temu,

Re: Mam doła

Ja też ostatnio wyszukiwałam sobie objawów ciąży,nakręcałam się na dwie krechy,wyobrażałam sobie nawet w jaki sposób powiem o ciązy mężowi.Wszystko jednak prysło kiedy “przyjechał” wredny małpiszon.
Trzeba sie podnieść,otrząsnąć i próbować dalej.Przecież kiedyś się uda. Trzymam mocno kciuki,głowa do góry.
Buziaczki.

Czekam na pierwszą IUI

ewiczek Dodane ponad rok temu,

Re: Mam doła

Jak ja dobrze Was rozumiem. Sama kilka dni temu przechodziłam lekkiego doła z powodu podłej @ To jest trudne, ale nie poddawajmy się i nie pozwólmy, żeby małpiszon wygrał. Musimy wierzyć (ja wierzę), że już niedługo przegonimy tą “wredną francę” na 9 miesięcy.
Głowy do góry :):):)

aneta--79 Dodane ponad rok temu,

Re: Mam doła

Witajcie, mnie się też nie udało, w dniu spodziewanej @ (5.03) -test negat. Dziś (10.03) @ 🙁 Już chyba przestaję wierzyć. Idę sobie poryczeć. Może jutro nabiorę trochę optymizmu…

ugi Dodane ponad rok temu,

Re: Mam doła

nie martw sie ja przezyłam to samo ostatnio..3testy wyszly pozytywnie a tydzien po terminie miesiaczki dostałam okres i po moich marzeniach i nadziejach..wiem jak to boli i jak jest przykro ze to tak sie skonczylo…ja sie nie poddaje i bede probowała..musi sie przeciez kiedys udac!

Znasz odpowiedź na pytanie: Mam doła

Dodaj komentarz

Wiek przedszkolny
trochę mi smutno..., a z drugiej strony
bo moja kochana córeczka powiedziała że dzisiaj tata ja wykapie, podkreślając to dwa razy. moja pepowinka, córeczka mamusi, wyrasta z bycia TYLKO MAMA i tak mi trochę smutno, ale z drugiej strony
Czytaj dalej
Imiona dzieci
Jeśli będzie chłopczyk to które imię...
bardziej Wam się podoba... Kacper czy Filip? Nie rozpatrujcie prosze pod względem popularności tylko napiszcie które Waszym zdaniem jest ładniejsze. [img]/upload/49/72/_571608_n.jpg[/img]Sebuś 17.03.03 i sierpniowa dzidzia
Czytaj dalej