Mam zaparcie od 5 dni!! Nic nie pomaga!

Brzuch zaczyna mnie boleć! Od gina dostałam Lactulozum, od chirurga czopki Bisacodyl, bo zawiodły metody naturalne, ale te leki, mimo iż są bardzo silne i budzą przerażenie w aptece, także nie pomagają. Myślę o lewatywie, ale podobno to może spowodować poród, więc mąż boi się mi ją zaaplikować. Co mam robić? Czy ktoś miał taką sytuację przed porodem? Czym usunąć to zaparcie? Ból nie daje mi spać.

3 odpowiedzi na pytanie: Mam zaparcie od 5 dni!! Nic nie pomaga!

 1. Re: Mam zaparcie od 5 dni!! Nic nie pomaga!

  Wiesz co mnie pomogl Laxacur (dozwolony podczas ciazy ) a z zaparciami miewalam juz przed ciaza problemy. Bralam czopki i laxigeny po 3 -4 tabletki i dopiero wtedy byl efekt no ale w ciazy to co innego. Jem i jadlam duzo warzyw i owocow oraz sliwki ale dopiero ten Laxacur mi pomogl.

  Pozdrowionka !!!!

  Anastazja z bejbulkiem -prawdopodobnie coreczka Jagoda (termin30lipiec03)

  • Re: Już nie mam zaparcia!!!

   Trwało dokładnie 6 i pół dnia. Zastosowałam wszystkie możliwe środki naturalne i farmakologiczne. Mąż zaaplikował mi dwie lewatywy! Dopiero po tej drugiej lekko ruszyło. Pomogło mi dopiero szpitalne jedzenie – wiadomo jakiej jakości +kilka kefirów. Czuję, że żyję :))

   • Re: Mam zaparcie od 5 dni!! Nic nie pomaga!

    Ja caly czas jem oteby…. podobno rewelacja. Nie mam zadnych zaparc, moi rodzice tez jedza i wszystko chodzi u Nas jak w szwajcarskim zegarku…. bezproblemowe wizyty w wc… polecam :-))

    Sylwia i Wiktoria (14.07)

    Znasz odpowiedź na pytanie: Mam zaparcie od 5 dni!! Nic nie pomaga!

    Dodaj komentarz

    Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
    Logo