Mam zaparcie od 5 dni!! Nic nie pomaga!

Brzuch zaczyna mnie boleć! Od gina dostałam Lactulozum, od chirurga czopki Bisacodyl, bo zawiodły metody naturalne, ale te leki, mimo iż są bardzo silne i budzą przerażenie w aptece, także nie pomagają. Myślę o lewatywie, ale podobno to może spowodować poród, więc mąż boi się mi ją zaaplikować. Co mam robić? Czy ktoś miał taką sytuację przed porodem? Czym usunąć to zaparcie? Ból nie daje mi spać.

3 odpowiedzi na pytanie: Mam zaparcie od 5 dni!! Nic nie pomaga!

anastazja Dodane ponad rok temu,

Re: Mam zaparcie od 5 dni!! Nic nie pomaga!

Wiesz co mnie pomogl Laxacur (dozwolony podczas ciazy ) a z zaparciami miewalam juz przed ciaza problemy. Bralam czopki i laxigeny po 3 -4 tabletki i dopiero wtedy byl efekt no ale w ciazy to co innego. Jem i jadlam duzo warzyw i owocow oraz sliwki ale dopiero ten Laxacur mi pomogl.

Pozdrowionka !!!!

Anastazja z bejbulkiem -prawdopodobnie coreczka Jagoda (termin30lipiec03)

kegero Dodane ponad rok temu,

Re: Już nie mam zaparcia!!!

Trwało dokładnie 6 i pół dnia. Zastosowałam wszystkie możliwe środki naturalne i farmakologiczne. Mąż zaaplikował mi dwie lewatywy! Dopiero po tej drugiej lekko ruszyło. Pomogło mi dopiero szpitalne jedzenie – wiadomo jakiej jakości +kilka kefirów. Czuję, że żyję :))

angel22 Dodane ponad rok temu,

Re: Mam zaparcie od 5 dni!! Nic nie pomaga!

Ja caly czas jem oteby…. podobno rewelacja. Nie mam zadnych zaparc, moi rodzice tez jedza i wszystko chodzi u Nas jak w szwajcarskim zegarku…. bezproblemowe wizyty w wc… polecam :-))

Sylwia i Wiktoria (14.07)

Znasz odpowiedź na pytanie: Mam zaparcie od 5 dni!! Nic nie pomaga!

Dodaj komentarz

Dla starających się
CZAS NA NASZA KOMKOMCIE :-)
Dziewczyny przyznam sie ze juz od jakiegos czasu nosilam sie z zamiarem napisania tego posciku :-) Juz kilkakrotnie zagladam na wykresik naszej Komkomci i wrecz nie moge sie oprzec wrazeniu
Czytaj dalej
Polecam
Poduszkowce
o smaku toffi. Wyglądają jak psia karma, ale są pyszne i mają jakieś witaminki a nie tylko sam cukier. Polecam:) Chtupiące i słodziutkie; mniam:) Agnieszka i Olo (ur. 11.01.2002)https://www.strony.wp.pl/wp/wieland/
Czytaj dalej