Mamy dziewczynek- pocieszcie

Mamy dziewczynek, czy mogłabym prosić Was o pocieszenie? Będzie no jednak wymagało ujawnienia troszkę intymnej sprawy Waszych dziewczynek.

Niektóre może z Was wiedzą, że mam zupełnie schowane brodawki i karmię przez kapturki. Ostatnio zwróciłam uwagę, że i Igusia ma je wciągnięte:(( Jaś nie… czy to ulegnie jeszcze zmianie? nie chciałabym aby miała problemy takie jak ja.. z akceptacją swoich piersi no i z karmieniem moich wnuków;-)

Może przesadzam?

Aga i jej dziatki: Jaś 1,5 roku i Igusia 3 m-ce

2 odpowiedzi na pytanie: Mamy dziewczynek- pocieszcie

edysia Dodane ponad rok temu,

Re: Mamy dziewczynek- pocieszcie

U nas sprawa brodawek wyglada zupełnie normalnie ale….rozmawiałaś o tym z pediatrą? co mówił, czy mozna cos z tym zrobić? Mi sie wydaje, ze w tej kwesti lekarz jest najbardziej kompetentna osobą.


Edysia & Natalka (25.08.04)

bociek Dodane ponad rok temu,

Re: Mamy dziewczynek- pocieszcie

Ojej, wydaje mi się, ze trochę za wcześnie na myślenie o brodawkach córki. Nie mam pojęcia czy brodawki mogą się samoistnie uwypuklić. Mogę Ci tylko napisać, że ja też miałam poczatkowo problemy z karmieniem – w jednej piersi miałam zapadniętą brodawkę i Ala nie potrafiła jej chwycić. Dzięki mojemu uporowi i oczywiście dzialalności mojego małego ssaka 🙂 brodawka wygląda teraz zupełnie inaczej a o problemie z karmieniem już dawno zapomniałam.
Nawet gdyby Igusia odziedziczyła po Tobie schowane brodawki to ja nie widze w tym powodu do zmartwień i kompleksów!

Pozdrawiam

Kasia + Ala (02.12.2004)

Znasz odpowiedź na pytanie: Mamy dziewczynek- pocieszcie

Dodaj komentarz

Dla starających się
ważne pytanie
Może Was zadręczam, ale już sama nie wiem co robić. Jak byłam u lekarza (23.05.) i powiedziałam o plamieniach, to stwierdziła, że to normalne po odstawieniu proszków (nawet mnie nie
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
terminarz ciąży - super
Ciąża tydzień po tygodniu i to z własnymi datami [url]https://www.echo.3w.pl/cgi-bin/echo/zdrowie/zdrowie/chk/08[/url] Pozdrawiam merveille
Czytaj dalej