Forum: Karmienie

mamy karmiace jakie jecie owoce

Mam pytanie. Jakie o tej porze roku jecie owoce. Kiedy je wprowadziłyście do swojego menu. Od jakich owoców Wasze maluszki miały problemy z brzuszkiem.

2 odpowiedzi na pytanie: mamy karmiace jakie jecie owoce

frida Dodane ponad rok temu,

Re: mamy karmiace jakie jecie owoce

Ja od samego początku jem jabłka – w ilości dowolnej i banany – 1 dziennie. Spróbowałam winogrona, ale skończyło się bólem brzuszka u Zuzi, więc zrezygnowałam. Jadłam też nektarynki, ale teraz są już niestety niesmaczne. Próbowałam też brzoskwinie i ananasy z puszki, ale w bardzo małych ilościach i nic się nie działo.


Zuzia 15.08.04.

elzbieta Dodane ponad rok temu,

Re: mamy karmiace jakie jecie owoce

Od początku jem jabłka i banany. Po 6 tyg. wprowadziłam powoli kiwi, po kilka kulek winogron i śliwki ale takie pieczone na cieście. Pije sok z malin, porzeczek i agrestu taki robiony w domu przez moją mame. Mały reaguje dobrze, a kolki miał tylko na początku i to po jabłku. Pediatra zakazała mi pomarańczy, mandarynek i grapefruitów do końca 1 roku. Piłam też sok przecierowy z dodatkiem brzoskwini i jest ok.

Pozdrawiam

Ela i Tymek

Znasz odpowiedź na pytanie: mamy karmiace jakie jecie owoce

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
Kąpanie a przeziębienie
Drogie Mamy, czy wiadomo Wam cokolwiek na temat przeciwwskazań dotyczących kąpania malucha (1,5 roku) w trakcie choroby. Wprawdzie moja pani doktor i większość znajomych śmieją się z tego, ja także nie
Czytaj dalej
Karmienie
co wprowadzac najpierw
Karmie piersia. Mam pytanie. Kiedy wprowadzałyscie inne pokarmy, w jakich odstepach czasowych i co to było najpierw. Czy mozna np. dawac pierwsze zupki?
Czytaj dalej