Marcóweczki 2004-przenieśmy się na Chcę nawiązać..

Kochane Marcóweczki 2004 – mam prośbę, byśmy przeniosły swój wątek na podforum Chcę nawiązać kontak z innymi mamami. Tak dla zachowania jakiegoś porządku na naszym Forum. Ostatnio – nie wiem, czy wiecie – toczyła się tutaj dosyć burzliwa wymiana poglądów na temat tego, gdzie takie wątki powinny być, jak powinny wyglądąc itp. (dla zainteresowanych – odszukajcie sobie post o tytule Oczekujące…, którego autorką jest Anastazja) i ja sądzę, że nie będzie to dla nas problemem, byśmy wspierały się i miały się gdzie wygadać i przeniesiemy się do innego podforum. Jak się na to zapatrujecie kobitki?

Duża buźka

Gacka i Julka 01.03.2004

4 odpowiedzi na pytanie: Marcóweczki 2004-przenieśmy się na Chcę nawiązać..

izamr Dodane ponad rok temu,

Re: Marcóweczki 2004-przenieśmy się na Chcę nawiązać..

jak dla mnie – nie ma problemu, tylko dajcie mi znać, gdzie mam Was szukać.
iza

bozka Dodane ponad rok temu,

Re: Marcóweczki 2004-przenieśmy się na Chcę nawiązać..

Bedzie to wprawdzie na niekorzysc dla forum “Kiedy dziecko tu jest”, bo zadziej bede tu zagladac, ale jestem jak najbardziej za przenosinami.

Bozka i Amelia 14.03.04

banaska Dodane ponad rok temu,

Re: Marcóweczki 2004-przenieśmy się na Chcę nawiązać..

oki, czytałam tę dyskusję i szczerze mówiąc mam mieszane uczucia, przecież możemy zakładac wątki gdzie chcemy, nie robimy nic złego, no ale skoro sa takie zasady… W każdym razie nie ważne gdzie, bylebyśmy miały kontakt ze sobą :o))

Zuzanka 05.III.2004

donia Dodane ponad rok temu,

Re: Marcóweczki 2004-przenieśmy się na Chcę nawiązać..

ok

Donia i Kubuś

Znasz odpowiedź na pytanie: Marcóweczki 2004-przenieśmy się na Chcę nawiązać..

Dodaj komentarz

Książka kucharska
smaczny i łatwy serniczek
Polecam bardzo prosty w przyrządzeniu i pyszniutki sernik. Mam przepis na dosyć dużą porcję (ale spokojnie można go zrobić z połowy produktów). 1kg twarogu (zmielonego w maszynce, nie spotkałam gotowego mielonego
Czytaj dalej
Polecam
Ręczniczek z kapturem-czy nie za mały?
Czy ktoś używa takich ręczniczków? One mają średnio 75/75cm i wydaje mi się, że starczają na krótko. Przecież dzidzia szybko rośnie. Czy nie lepiej kupić zwykłe ręczniki w różnych rozmiarach. Co
Czytaj dalej