Martynka ochrzczona

Wczoraj ,wieczorem Martynka została ochrzczona. Dołączyła tym samym do grona grudniowych dzieciaczków z których już wypędzono diabełka:).
Musze przyznać że wczoraj od rana bardzo się denerwowałam,bałam się o to jak się zachowa itp. Najpierw pojechaliśmy do zdjęć i tam Martysia wypadła jak profesjonalna modelka,mam nadzieję,że niebawem będę mogła się pochwalic zdjęciami na forum. Jeśli chodzi o ceremonię chrztu, na początku Martyś zaczęła lekko marudzić i już myślałam,że będzie płacz a tymczasem moja córa zasnęła wtulona we mnie:).Tak słodziutko przespała całą mszę i wrzystkie obrzędy towarzyszące chrztu.Obudziła się po wyjściu z kościoła.Ponieważ imprezka była w domu trochę się jej poprzestawiało i długo nie zasypiała, zabawiała gości gaworzeniem ,śmiechem itp.ok godz. 22 usnęła wykończona przeżyciami całego dnia.
Także ogólonie dzień minął bardzo miło i cieszymy się że mamy to już z głowy.

Dominika i Martynka(29.12.2002)

1 odpowiedzi na pytanie: Martynka ochrzczona

carma Dodane ponad rok temu,

Re: Martynka ochrzczona

a ja nadal się stresuję całą imprezą… chrzciny mamy w tę sobotę, za tydzień też będę mogła powiedzieć: “cieszymy się że mamy to już z głowy”
Pozdrawiam 🙂

Maja z Natalką (8m)

Znasz odpowiedź na pytanie: Martynka ochrzczona?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Oczekując na dziecko
Czy rożek jest niezbędny?
Jestem już prawie po zakupach, został mi właśnie rożek, łóżeczko, materacyk i pościel. Zastanawiam się nad tym rożkiem ???? Czy konieczny jest w szpitalu, bo mam taki fajny polarkowy kocyk
Czytaj dalej
ORGANIZACYJNE
Prośba o pomoc w umieszczeniu zdjęcia
Dziewczyny jak umieszczacie zdjecia w wiadomosci?? Tez bym chciala a nie potrafie:(( Prosze o pomoc. Nizia mama Alicji (4.11.02)
Czytaj dalej