Forum: Karmienie

Menu 7miesięcznego Bąbla

Ja już się pogubiłam, powoli odstawiam od piersi, chce tylko podawać wieczorem i rano (chociaż w nocy i tak parę razy się zaciągnie). Ale synek nie bardzo chce mleko modyfikowane pić, więc trochę tego mleka chlipnie, trochę cyca i w końcu nie wiem czy on się najada. W południe zjada warzywka(ok 130ml), wcześniej pół jabłka, wieczorem kaszkę na mleku modyfikowanym(150). Ale przed spaniem znowu cyc. I tak się motam i sama już nie wiem. Jak to u Was wygląda? Ile on w sumie powinien tego mleka wypić?

4 odpowiedzi na pytanie: Menu 7miesięcznego Bąbla

edysia Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez Elwi:Ja już się pogubiłam, powoli odstawiam od piersi, chce tylko podawać wieczorem i rano (chociaż w nocy i tak parę razy się zaciągnie). Ale synek nie bardzo chce mleko modyfikowane pić, więc trochę tego mleka chlipnie, trochę cyca i w końcu nie wiem czy on się najada. W południe zjada warzywka(ok 130ml), wcześniej pół jabłka, wieczorem kaszkę na mleku modyfikowanym(150). Ale przed spaniem znowu cyc. I tak się motam i sama już nie wiem. Jak to u Was wygląda? Ile on w sumie powinien tego mleka wypić?

Z tego co pamietam 7 miesieczne dziecko powinno pic mleko 3 – 4 razy na dobę.
Do tego jesc zupki ( nic o nich nie piszesz ), obiadki, kaszki – w tym tez masz mleko, deserki owocowe i inne rzeczy.

fresz Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez Edysia:Z tego co pamietam 7 miesieczne dziecko powinno pic mleko 3 – 4 razy na dobę.
Do tego jesc zupki ( nic o nich nie piszesz ), obiadki, kaszki – w tym tez masz mleko, deserki owocowe i inne rzeczy.

DOKŁADNIE i mięsko powinno sie pojawić z zupkach, a oprócz tego buraczki itp.

iwona29 Dodane ponad rok temu,

Mój 13 miesięczny tez wieczorem zjada 150 kaszki, a przed spaniem cyc. I zdarzy mu się nawet przespać noc, więc bez nerwów. A z cycem to już tak jest – zazwyczaj dzieci jeśli się najadają, to butelki nie chcą. Chyba nie masz co się zbyt martwić. A czemu w ogóle chcesz cyca zabrać? Musisz?

elwi Dodane ponad rok temu,

Niby nie muszę, chce. Chciałabym tylko podkarmiać wieczorkiem. Dziecię me nadal gardzi mlekiem sztucznym(góra wypija 250 przez dzień). Boję się że im później tym gorzej z odstawieniem. Już teraz jest dramat. Ma 9 miesięcy więc najważniejsze cycowanie za nami!
Ech te cyce…

Znasz odpowiedź na pytanie: Menu 7miesięcznego Bąbla

Dodaj komentarz

Tematy, których nie znalazłam w forum
Wroooocław :)
Wróciłam własnie i muszę to napisać: zakochałam się w tym mieście :) (nigdy wcześniej nie byłam :Wstyd: ) Jest chyba piękniejsze od mojego ukochanego Krakowa :Wstyd: Wrocławianki - zazdroszcze Wam ;) Wkrótce mam nadzieję
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
Co dokladnie potrzeba aby zlozyc papiery o nieplacenie alimentow przez faceta?
kolezanka ma wlasnie zrobic ten krok, wie tylko, ze sie to robi w sadzie,ale : 1.jakie papiery nalezy przyniesc ze soba? (czy tylko orzeczenie sadu o przyznaniu alimentow?) 2.czy ona musi jakos
Czytaj dalej