Miałam być dziewczyną na jedną noc

Poznałam swojego męża w pracy, a ściślej rzecz biorąc – podrywał mnie przez telefon. Pracowaliśmy w tej samej branży, w dwóch konkurencyjnych firmach. Nie mam zwyczaju umawiania się z facetami, których na oczy nie widziałam, więc byłam nieugięta.
Kiedyś spotkaliśmy się na szkoleniu i wtedy “nałożył” sobie fonię na wizję i efekt mu się spodobał. Postanowił mnie ZALICZYĆ.
Zaproponował podwiezinie do domu, potem kawę itp. Początki były starszne (nie przypadliśmy sobie szczególnie do gustu) i do dziś się śmiejemy, że nie wiadomo dlaczego spotykaliśmy się nadal. On chyba ciągle dążył do łóżka.
No i tak w trakcie tej “przepychanki” okazało się, że on to świetny facet, a ja też nie jestem taka straszna, jak się wydawało ;)).
Przepychanka przekształciła się w płomienny romans. Aż któregoś dnia przyznał się, że jest po rozwodzie i ma 8-letniego syna. Chciałam uciekać, dokąd pieprz rośnie !!!! Ale on był taki cudowny. No i postanowiłam zaczekać, aż sprawa sama ucichnie. Zamiast ucichnąć romans przerodził się we wspaniały związek, choć on był na tyle mocno pokaleczony, że bał się kolejnych zobowiązań. Postanowiłam, że udowodnię mu, że nie wszystkie baby to hetery miażdżące swoją ofiarę i pastwiące się nad zwłokami (taka była jego żona, przynajmniej w jego mniemaniu). A ja tak bardzo chciałam stworzyć z nim rodzinę. To całe “oswajanie” trwało ponad 6 lat !!!! W siódmą rocznicę bycia razem wzięliśmy ślub a po 7 miesiącach zaszłam w długo oczekiwaną ciążę. Jest cudownym Mężem i myślę, że będzie równie wspaniałym Tatą.

Agnieszka z Dzidziusiem

3 odpowiedzi na pytanie: Miałam być dziewczyną na jedną noc

gosiaf Dodane ponad rok temu,

Re: Miałam być dziewczyną na jedną noc

Jakbym miala de javu z tym ‘ przyznawaniem sie’ Agus!

Dodane ponad rok temu,

Re: Miałam być dziewczyną na jedną noc

I tego Wam zyczę :-)))), Justyna.

akacja Dodane ponad rok temu,

Re: Miałam być dziewczyną na jedną noc

Mój narzeczony też jest po przejściach. Ciekawe ile ja będę czekała aż się do mnie przekona;)
Akacja i Maleństwo

Znasz odpowiedź na pytanie: Miałam być dziewczyną na jedną noc

Dodaj komentarz

Dla starających się
JUTRO 23 dc - kiedy moge zrobić test?
dziewczyny jutro jest 23 dc i już się nie mogę doczekać chwili kiedy będę mogła zrobić test. Cykle mam 27 dniowe, napiszcie kiedy wynik testu może już coś wskazać? "Jeśli
Czytaj dalej
STRATA DZIECKA
bark wymiotow i nudnosci -poronienie?
ostanio przeczytalam ze poronienia zdazaja sie czesciej dziewczynom ktore nie mialy objawow nudnosci ani wymiotow podczas ciazy , choc nie jest to regula jak stwierdzili. Ja wlasnie nie mialam tych
Czytaj dalej