miesiac minal!

Maly Aleksander konczy miesiac 02.03-faktycznie przy dziecku czas mija o wiele szybciej,nawet sie nie obejrzalam jak mlody rozdaje usmiechy na prawo i lewo- robi sie taaaki dorosly. Coraz bardziej rozpiera mnie duma-podejrzewam ze jak nas wszystkie jesli chodzi o nasze dzieci. Pozdrawiam serdecznie.

5 odpowiedzi na pytanie: miesiac minal!

sliczna24 Dodane ponad rok temu,

Re: miesiac minal!

hihi no to zycze jeszcze szybszego konczenia kazdego nastepnego miesiaca:)) hihi a z czasem sama nie zauwazysz jak szybko czas moze biec:))

Dorota i Zosia <16.07.2003.>

ala25 Dodane ponad rok temu,

Re: miesiac minal!

racja 🙂

Ala i Filipek
ur 29.07.2003

kokunia Dodane ponad rok temu,

Re: miesiac minal!

Czas leci bardzo szybko. Mój Wiktorek niby niedawno się urodził, a tu już za półtora miesiąca będziemy swiętowali roczek!!!!!!!!!!!

reno Dodane ponad rok temu,

Re: miesiac minal!

Hej, u nas na liczniku na razie 3 tygodnie ale już zaczynam wypatrywać tego pierwszego świadomego uśmiechu. Pewnie będzie wtedy lżej wstawać w nocy… Wydaje mi się też, że Nadia w końcu może ustali jakiś rytm dobowy i będzie nam trochę łatwiej jak już przekroczymy ten magiczny pierwszy miesiąc…

Gratulacje dla Aleksandra!!!

Reno & Nadia (07.02.2004)

kossa Dodane ponad rok temu,

Re: miesiac minal!

Oj, tak, tak, mnie też jeszcze nigdy czas tak szybko nie upływał. Nie sądziłam, że nie chodząc do pracy, dni będą tak błyskawicznie przelatywać:)

Ewa i Oleńka (31.07.2003)

Znasz odpowiedź na pytanie: miesiac minal!

Dodaj komentarz

ORGANIZACYJNE
Jak wstawić wykres...
...z Fertility Friends w podpisie? Próbowałam przez [obrazek] [/obrazek], ale wychodzi coś takiego: [obrazek]/pregticker/ar[/obrazek] i wykresiku nie ma :-( Co robię nie tak? Pozdrawiam Ania z Emilką i Fasolinką
Czytaj dalej
Polecam
pieluszki Happy-belli???
Co sądzicie o nich, lepsze czy gorsze od tych których Wasze dzieci używały dotychczas??? No i jak cenowo sie kształtują?
Czytaj dalej