Forum: Karmienie

Miesiączka

Cześć dziewczyny?

Powiedzcie proszę jak wróciła wam miesiączka. Po pół roku od urodzin Mateuszka wróciła mi miesiączka. Obawiam się, że teraz jest jakiś przestój. Czy takie „powroty” niereguralne miesiączki są normalną rzeczą? Napiszcie jak to było u was?

Maminka i Mateusz (11 06 03)

4 odpowiedzi na pytanie: Miesiączka

maruda Dodane ponad rok temu,

Re: Miesiączka

Cześć! Mnie wróciła parę dni temu – niedługo po tym, jak przestałam karmić piersią w nocy. Była krótka i bardzo skąpa w porównaniu z tymi przed ciążą, i zupełnie niebolesna. Nawet myślałam czy to miesiączka czy co. Na razie czekam dalej – kiedy następna i jak będzie wyglądać.

Pozdrawiamy.
Agnieszka i Ewunia (25.06.2003)

kacperina Dodane ponad rok temu,

Re: Miesiączka

Cześć

Miałam wywoływaną miesiaczkę, gdy córcia skończyła 14 m-cy (teraz ma 17,5m-ca), miesiaczka byłam bardzo skąpa i prawie bezbolesna – od tamtej pory mam miesiączke co 30 dni i średnio trwają tydzień i są bezbolesne. Teraz właśnie czekam na 3 m-cze po porodzie..
Jeżeli karmisz piersią miesiączki mogą być bardzo nieregularne i o różnej czestotliwosci…

lea Dodane ponad rok temu,

Re: Miesiączka

Miesiaczki podczas karmienia piersia i tuz po nim czesto są nieregularne, o nadmiernie wykróconych fazach lutealnych, zaskakujące – czasami czeste, czasami co 2 miesiace. Szczegolnie podczas karmienia piersia, ktore moze byc roznie nasilone.

Lea i Mateuszek (14.03.03)

Dodane ponad rok temu,

Re: Miesiączka

U mnie pojawiła się dokładnie dwa miesiące po porodzie. I na szczęście pojawia się regularnie.

Justyna i 8 mies. Martynka

Znasz odpowiedź na pytanie: Miesiączka?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Jedno- i dwulatki
Wypowiedzi dzieci
Oto co mysla dzieci o swiecie. Troche dlugie, ale mi sie podoba :))) Wiewiórka żywi sie orzechami bardzo twardymi, bo gdyby nie jadła twardego pożywienia, to by jej zarosła paszcza Porażonego prądem należy
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
MARCOWECZKI ( w styczniu cz. V )
[img]/images/forum/icons/smile.gif[/img] [img]/images/forum/icons/smile.gif[/img] [img]/images/forum/icons/smile.gif[/img] [b]LISTA MARCOWECZEK [/b] [img]/images/forum/icons/smile.gif[/img] [img]/images/forum/icons/smile.gif[/img] [img]/images/forum/icons/smile.gif[/img] [img]/images/forum/icons/smile.gif[/img] .1 MALINKA……..... (29.02 – 1.03.04)…..Londyn.....chłopiec .2 ANIKA1………….. ( 2.03.04)…..Ania…..Poznan…..gg 4965413 .3 ANIKS …………... (1.03 –
Czytaj dalej