Miesiączka

Cześć dziewczyny?

Powiedzcie proszę jak wróciła wam miesiączka. Po pół roku od urodzin Mateuszka wróciła mi miesiączka. Obawiam się, że teraz jest jakiś przestój. Czy takie “powroty” niereguralne miesiączki są normalną rzeczą? Napiszcie jak to było u was?

Maminka i Mateusz (11 06 03)

4 odpowiedzi na pytanie: Miesiączka

 1. Re: Miesiączka

  Cześć! Mnie wróciła parę dni temu – niedługo po tym, jak przestałam karmić piersią w nocy. Była krótka i bardzo skąpa w porównaniu z tymi przed ciążą, i zupełnie niebolesna. Nawet myślałam czy to miesiączka czy co. Na razie czekam dalej – kiedy następna i jak będzie wyglądać.

  .
  Agnieszka i Ewunia (25.06.2003)

  • Re: Miesiączka

   Cześć

   Miałam wywoływaną miesiaczkę, gdy córcia skończyła 14 m-cy (teraz ma 17,5m-ca), miesiaczka byłam bardzo skąpa i prawie bezbolesna – od tamtej pory mam miesiączke co 30 dni i średnio trwają tydzień i są bezbolesne. Teraz właśnie czekam na 3 m-cze po porodzie..
   Jeżeli karmisz piersią miesiączki mogą być bardzo nieregularne i o różnej czestotliwosci…

   • Re: Miesiączka

    Miesiaczki podczas karmienia piersia i tuz po nim czesto są nieregularne, o nadmiernie wykróconych fazach lutealnych, zaskakujące – czasami czeste, czasami co 2 miesiace. Szczegolnie podczas karmienia piersia, ktore moze byc roznie nasilone.

    • Re: Miesiączka

     U mnie pojawiła się dokładnie dwa miesiące po porodzie. I na szczęście pojawia się regularnie.

     Justyna i 8 mies. Martynka

     Znasz odpowiedź na pytanie: Miesiączka

     Dodaj komentarz

     Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
     Logo