Miesiaczka w czasie ciazy

Witam
Czy ktoras z Ws spotkala sie moze z takim tematem jak miesiaczka w czasie ciazy, powiedzmy w pierwszym i drugim miesiacy. Czy pojawiajacy sie okres w ciazy to oznaka czego zlego (poronienie). Dodam iz nie jest to krwawienie a normalna miesiaczka w terminie. Prosze o rady w tej sprawie.
Monika

Monika

2 odpowiedzi na pytanie: Miesiaczka w czasie ciazy

madzia22 Dodane ponad rok temu,

Re: Miesiaczka w czasie ciazy

Spotkałam się z czymś takim. Znajoma do trzeciego miesiąca ciąży nie wiedziała, że jest brzemienna. Miała normalne o czasie miesiączki.
Pozdrawiam
Madzia

Madzia

kasiafl Dodane ponad rok temu,

Re: Miesiaczka w czasie ciazy

Ja do 8 tygodnia nie wiedziałam że jestem w ciąży…. Może nie uwierzycie ale ciąży się nie spodziewałam, objawów nie miałam żadnych a miesiączkę dostałam tyle że opóźnioną… Ciążę jednak straciłam w 11 tyg. :(( Moja gin powiedziała potem że już przy tym pierwszym krwawieniu ciąża była zagrożona. I że to nie była miesiączka.
Nie zawsze krwawienie w ciąży oznacza poronienie ale zawsze należy to skonsultować z lekarzem. Da ci wtedy najprawdopodobniej lek na podtrzymanie (duphaston).

Pozdrawiam,
Kasia

Znasz odpowiedź na pytanie: Miesiaczka w czasie ciazy

Dodaj komentarz

Dla starających się
Niania w Nowym Jorku (trochę nie na temat, ale...)
Może nie na temat, ale muszę Wam polecić świetną książkę, którą ostatnio pochłonęłam dosłownie. Jest to "Niania w Nowym Jorku", może ją widziałyście w księgarniach, to chyba nowość. Powieść niby nie
Czytaj dalej
Bliźniaki, trojaczki i …
Tata3
Witam serdecznie wszystkie podwójne albo i potójne mamy i tatów!:-)Moja żona i ja jesteśmy od 3 miesięcy rodzicami bliźniaków dwójajowych Marty i Mikołaja. Dużo by o nich pisać ile radości
Czytaj dalej