Mięśniaki

Ostatnio temat ten poruszano na forum w 2003 roku i dlatego postanowiłam go wznowić, bo mam problem i proszę o radę.Podczas USG genetycznego przy okazji lekarz wykrył mi mięśniaka, który jest owalny o wielkości 8 cm na 5 cm. jestem załamana, bo to ogromny mięśniak i choć lekarz mnie uspokoił,że na przebieg ciąży i poród nie będzie miał on wpływu, to ja i tak jestem pełna obaw. Czy któraś z Was dziewczyny miała tak dużego mięśniaka w ciąży i czy rzeczywiście niczym to nie groziło? Lekarz powiedział, że powinnam się zając tym mięśniakiem dopiero po okresie karmienia piersią. sama nie wiem, co o tym wszystkim myśleć. najbardziej się boję,że to może wpłynąć jakoś negatywnie na maleństwo.Jakie sa wasze doświadczenia w tym, względzie?

3 odpowiedzi na pytanie: Mięśniaki

myszka23 Dodane ponad rok temu,

Ja nie miałam tekiego problemu, ale wydaje mi się, że powinnaś zaufać lekarzowi prowadzącemu. Skoro powiedział,że dzidzia jest bezpieczna, to tak napewno jest. Jesli chcesz być pewna, skonsultuj się z innym lekarzem. Przeszukaj także net-ale z umiarem, bo możesz się niepotrzebnie jeszcze bardziej nakręcic!!!!!
Trzymam kciuki za dobre wieści!!! Głowa do góry!!! Pozdrawiam!!!

Dodane ponad rok temu,

ja sie dowiedzialam o miesniakach podczas cc:)
zaufaj lekarzowi:)
Mi potem lekarka powiedziala, ze nie mowila mi o miesniakach bym nie panikowala w ciazy, bo kobiety to wiedza wszystko lepiej a potem z netu jakies newsy wyciagaja, a jak lekarz mowi to nie wierza:)

vivian Dodane ponad rok temu,

moja koleżanka miała sporego mięśniaka wykrytego na początku ciąży

nie dawali jej szans na naturalny powód/jakoś tak kiepsko sie ulokował/

stresów miała sporo, ale okazało sie w końcu, że nie zmienia on swoich rozmiarów

a ona urodziła naturalnie i to baaardzo szybko
prawie w samochodzie….

Znasz odpowiedź na pytanie: Mięśniaki

Dodaj komentarz

Szkolniaki
wyprawka dla szkolniaka
myślicie już? bożeszzzzzzz, mnie to przeraża juz nie wspomnę o tym, co zakupić ale koszt :( CO pierwszoklasista mieć powinien? może jakąś listę zakupową stworzymy?
Czytaj dalej
Wiek przedszkolny
Śląsk/Rybnik/ParkJurajski
Informacja dla miłośników dinozaurów i nie tylko Dino Park [usunięto nazwę] jest pierwszym parkiem w Polsce w którym pojawiły się dinozaury poruszające się i wydające dźwięki, rusza od kwietnia 2009r. [usunięto
Czytaj dalej