mleko krowie, a kupka

Zaczęłam powoli wprowadzać do menu Pawełka krowie mleko, a konkretnie lekkie kakao na krowim mleku. Po takiej porcji podanej na noc Pawełek nie robi kupki (1 dzień) natomiast po kakao na bebiko bez problemu….
Mam jeszcze pytanie dotyczące przyżądzania mleka krowiego: czy mleko UHT lub pasteryzowane trzeba przegotować? W trakcie produkcji jest ono poddawane działaniu wysokich temperatur…więc już sama nie wiem….
czy słodzicie dodatkowo takie mleczko? i ile?

2 odpowiedzi na pytanie: mleko krowie, a kupka

monia27 Dodane ponad rok temu,

Re: mleko krowie, a kupka

MOj mlody zalatwia sie normalnie.Ja jak robie kaszke manne z pol litra mleka to dodaje lyzeczke cukru

Monia i Tymonek (08.08.03)

kra Dodane ponad rok temu,

Re: mleko krowie, a kupka

Na temat krowiego mleka jeszcze nic nie powiem, bo daję Wiktorkowi kozie. Natomiast co do gotowania: byłam parę razy zmuszona dać mu to mleko (kozie, takie zwykłe z kartonu) niezagotowane i nic mu nie było. Miałam tylko wrażenie, że “gorzej wchodzi”, jakby mu nie smakowało. Ale zjadał tyle, co zwykle i wszystko było dobrze. Myślę, że z krowim jest analogicznie, że kartonowego nie trzeba gotować.

Kra i Wiktorek (19.11.2003)

Znasz odpowiedź na pytanie: mleko krowie, a kupka

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
które mleko modyfikowane?
Mamuśki! Które mleko modyfikowane polecacie, jakiego uzywacie i ile mniej więcej m-cznie wydajecie na nie? [b]Basia i Anulka [img]https://anna.maria.pachaly.w.interia.pl/fotki/2068m.jpg[/img]
Czytaj dalej
STRATA DZIECKA
dziewczyny po poronieniach, którym się udało
Proponuję założyć taki wątek dla tych które tego potrzebują. Piszcie o sobie o swoich znajomych, którym się poszczęściło po stracie dziecka. Ja sama jestem w 29tc po dwóch poronieniach i
Czytaj dalej