“Moj syn jest Gejem”wasze opinie?

Ciekawa jestem jaki macie poglad na temat orientacji seksualnej. Wiekszosc przyszlych mam chyba sie nad tym nie zastanawiala (bo chyba jest na to jeszcze zbyt wczesnie).
Ale wiadomo ze Geje i Lesbijki zyja wsrod nas – moze to nasz brat,sasiadka a moze nasze przyszle dziecko…..
Co zrobilybyscie gdyby Wasze dziecko okazalo sie KOCHAJACYM INACZEJ? Czy wasza milosc i wyrozumialosc w stosunku do dziecka stala by sie rowniez INNA?

2 odpowiedzi na pytanie: “Moj syn jest Gejem”wasze opinie?

 1. Re: “Moj syn jest Gejem”wasze opinie?

  ja bede kochała swoje dziecko tak samo mocno i to bez względu na jego orientacje seksułalną a po za tym jestem tolerancyjna i w ogóle nie przeszkadza mi to że ktoś jest gejem lub lesbijką sama pracowłam z gejem i był moim najleprzym kolegą w pracy.

  • Re: “Moj syn jest Gejem”wasze opinie?

   To zalezy od takie wielu rzeczy… ludzi eróżnie podchodzą do przyczyn odmienności orientacji seksulanej… wierzę, ze to nie jest przesądzone genetycznie. Nie życzyłabym tego mojemu dziecku, ale tylko z jednego powodu – miałoby bardzo ciężkie życie. I chyba nie muszę tłumaczyć, dlaczego. Wiele jest osób, które deklarują, ze im jest obojętnie, z kim mają do czynienia na co dzień, ale kiedy np. mówi się już o równych prawach dla homoseksualistów – są temu przeciwni… więc nie chciałabym, aby moje dziecko było prześladowane, wytykane palcami i miało wiele problemów, choćby natury moralnej.

   Lea i dzieciątko (11.03.03)

   Znasz odpowiedź na pytanie: “Moj syn jest Gejem”wasze opinie?

   Dodaj komentarz

   Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
   Logo