Mój synek ma wadę serca poszukuję dobrego Kardiologa w Zabrzu

Gabryś urodził się jako zdrowe dziecko, nic nie wskazywało na to, że w wieku 3 lat podczas badania Pani Doktor wykryje szmery. Do tej pory nic takiego nie było słychać podczas badań. Szybko dostaliśmy skierowanie do poradni kardiologicznej ale trzeba było tam czekać więc postanowiliśmy pójść prywatnie. Podczas badania wyszła jedynie niedomykalność zastawki. Jednak zaniepokoiło mnie to, że Pani D. nie chciała powiedzieć za bardzo na czym polega ta wada. Postanowiłam się dowiedzieć u innego lekarza. Trafiliśmy do wspaniałej Pani Kardiolog ale nie ma tam oddziału kardiologii dziecięcej. Podczas badania okazała się struna w sercu która burzy krew i ta niedomykalność. Prowadzi to do przerostu mięśnia sercowego Prowadzeni jesteśmy przez Warszawę ale chciałabym zasięgnąć opinii również lekarzy w Zabrzu. Bardzo proszę o kontakt do dobrego doktora.

5 odpowiedzi na pytanie: Mój synek ma wadę serca poszukuję dobrego Kardiologa w Zabrzu

 1. Chwala dr.pajaka ale on jest kardiochirurgiem.moje dIecko po zabiegu w kat.ligocie.i tam wszyscy swietni lekarze ale naljlepszy wydaje mi sie ordynator szydlowski.fenomenalny lekarz przyjmuje w krakowie tez.

  • Moja tez ma strune rzekomą, ktora wywoluje osluchowo szmery. I miala niedomykalnosc, ale fizjologiczna (teraz juz nie ma, echo miala w wieku 2,5 r). Struna rzekoma to wada kosmetyczna, nic nie powoduje – ot jedni ja maja, drudzy nie.

   • Nam powiedziała nasza Pani dr mówi, że przy jego wadzie duże szanse ma na przerost mięśnia sercowego chociaż niekoniecznie. Musimy zrobić badania – więc szukamy dobrego kardiologa z możliwością zrobienia wszystkich badań. Bardzo dziękuję za odpowiedzi

    • Wejdz tu.jest o jakichs profesorach w zabrzu.

     • Dzisiaj dowiedzieliśmy się, że musi być Gabryś operowany. Szukam dojścia do jakiegoś kardiochirurga w centrum zdrowia. Bardzo proszę o pomoc

      Znasz odpowiedź na pytanie: Mój synek ma wadę serca poszukuję dobrego Kardiologa w Zabrzu

      Dodaj komentarz

      Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
      Logo