moja korespondencja z gerberem

dla niewtajemniczonych na początek kilka słów:
w promocji gerbera nie dostałam 3 prezentów: kamizelki, spodenek i piramidki, doszła do mnie tylko 1 piramidka, i to też po wcześniejszej rekalmacji; firma gerber jeszcze przed świętami obiecała, że sprawę rozpatrzy i poprosiła o oczekiwanie na kontakt z ich stony;

czekałam cierpliwie, aż do wczoraj…
wysłałam ponownego maila, napisałam jak zwykle co myślę o ich lekceważącym stosunku do klientów… dziś otrzymałam odpowiedź:

”Szanowna Pani

W odpowiedzi na Pani reklamację uprzejmie informujemy, iż zasady akcji promocyjnych, organizowanych przez firmę Alima-Gerber S.A. pod nazwą “Wielka Promocja Gerber” oraz “Promocja Bobo Frut” zostały określone w Regulaminach. Regulaminy dostępne są w siedzibie organizatora w Warszawie, przy ul. Puławskiej 436, o czym informowaliśmy w ogłoszeniach o promocjach. Zgodnie z regulaminem par. 10, pkt.3 “Organizator nie ponosi odpowiedzialności za nieprawidłowości związane z działaniem poczty”.

Biorąc pod uwagę zasięg promocji skorzystanie z usług Poczty Polskiej było ze względów praktycznych jak najbardziej uzasadnione. Potwierdza to niewielka liczba niedoręczonych nagród.

Doceniając Pani przywiązanie do naszych marek Gerber i Bobo Frut prześlemy Pani ponownie prezenty – kamizelkę, spodnie i zabawkę.

Życzymy wielu radosnych chwil w wychowywaniu Pani maleństwa oraz kolejnych wygranych w organizowanych przez firmę Alima-Gerber S.A. promocjach.

Z poważaniem,

Alima-Gerber S.A.
Organizatorzy promocji ”

o suweniry walczyłam tylko dla zasady, bo szlak mnie trafił, jak widziałam ile z nas o te ich prezenty musiało się upominać;
tak więc chyba mi się udało… o ile znowu przesyłka nie zginie na poczcie;

[i]Ewa i Krzyś (14 mies.)

3 odpowiedzi na pytanie: moja korespondencja z gerberem

moniczka27 Dodane ponad rok temu,

Re: moja korespondencja z gerberem

Ja też niestety nacięłam się na ich PROMOCJĘ! Wysłałam trzy razy etykiety co znaczy że powinnam dostać trzy nagrody,najbardziej zależało mi na kamizelce.Dostałam tylko 2 prezenty piramidę i torbę! I teraz uważam że był to kiepski pomysł bo akurat są to rzeczy złej jakości. Torba odpina się jak tylko powieszę ją na wózku,no ale moze to tylko mi się taka trafiła niewiem? Piramidka to kolejny szmelc,także nie chciałam tracić nerwów żeby odzyskać kamizelkę! Chociaż byłam Wściekła!!! Także cieszę się że ty wywalczyłaś swoje!
Podziwiam za wytrwałość!
Pozdrawiam!

Filipek 21.02.2003r


Monika i Filip

Dodane ponad rok temu,

Re: moja korespondencja z gerberem

My zamist spodenek i piramidki dostaliśmy dwie piramidki :((

Ania i Damianek (13.01.2003) i Córeczka (28.04.2004).

teo Dodane ponad rok temu,

Re: moja korespondencja z gerberem

gratulacje
ja tez ostatnio korepondowałam w spreawie penej gwarantowanej nagrody
ponieważ do mnie nie dotarła 🙁
chodzi mianowicie o patelnię tefal z promocji kujawskiego

i tez się udało
w piątek wysylają następną
i oby dosza:-)

ILONA I KUBEK(21.02.02)

Znasz odpowiedź na pytanie: moja korespondencja z gerberem

Dodaj komentarz

Wiek przedszkolny
czy 3-4latki "potrafia" chodzic?
brzmi idiotycznie to pytanie, wiem ale, moje dziecko jak ma przejsc 200m ( a juz najgorzej jak sie trzeba pospieszyc) dostaje spazmow, histrerii, lezy prawie na chodniku, pyska drze tak
Czytaj dalej
Leczenie niepłodności
IN VITRO
Proszę o informacje na temat możliwości wykonania in vitro w Szwecji lub w Niemczech. Zależy mi na informacjach dotyczących klinik wykonujących te zabiegi, kosztów, efektów leczenia i opieki medycznej. Czy
Czytaj dalej