Moje dziecko ma epilepsjie/padaczke

Witam serdecznie
moje dziecko zostalo zdiagnozowane dosyc niedawno…byl to dla mnie szok,niedowiezanie,ciagle pytania dlaczego to moje dziecko,zupelnie sie takiej diagnozy nie spodziewalam.
Dotychczas padaczka byla dla mnie czyms,z czym nie raz pewnie kazdy z nas mial do czynienia…czyli utrata przytomnosci,upadkiem na podłoze,krew z glowy,piana z buzi,drgawki…a padaczka to nie tylko takie objawy:(
Objawy jakie mialo moje dziecko,nie wygladaly mi na chorobe…ruszanie raczkami ,zamyslanie sie,zaburzenia z mowa…co prawda mnie niepokoily,ale nigdy nie przyszlo by mi do glowy ze to objawy epi.
To tak w skrocie…zakladam ten watek dla wszystkich,ktorzy maja juz doswiadczenie z ta choroba,kto z checia podzieli sie swoim doswiadczeniem,ale tez dla osob ktore jak ja sa swiezo w temacie i chetnie zapoznaja sie z epi.

Tematy, których nie znalazłam w forum
Świńska grypa w Bielsku...
Szpital wojewódzki zamknięty, w niektórych liceach dyrekcja wprowadza maseczki, ogólnie zalecają jak najmniej łażenia po dużych skupiskach itd. Puściłybyście dzieciaka na urodziny do FigloParku?
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
SZUKAM MIESZKANIA DO WYNAJĘCIA DOLNY ŚLĄSK
może ktoś będzie umiał mi pomoc. Sytuacja zmusiła mnie do szukania mieszkania do wynajęcia. Nie ukrywam że zależy mi na tym żeby mieszkanie nie było zbyt drogie, a większość ludzi
Czytaj dalej