Monoukleoza – mamy sie bac?

Mój 5-letni Kacperek w trakcie dośc ciężkiego zapalenia oskrzeli dostał wysokiej goraczki. Lekarz wykryl u niego czopy w gardle. Zlecil nam morfologie, żeby wykryc lub wykluczyc mononukleozę.
Prosze o informację czy to cos strasznego (bo rózne art. czytalam na ten temat), jakie są konsekwencje, leczenie, czas trawania, powikłania.
Z góry dziękuje.

Kasia

1 odpowiedzi na pytanie: Monoukleoza – mamy sie bac?

neti Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez kkasia_82:Mój 5-letni Kacperek w trakcie dośc ciężkiego zapalenia oskrzeli dostał wysokiej goraczki. Lekarz wykryl u niego czopy w gardle. Zlecil nam morfologie, żeby wykryc lub wykluczyc mononukleozę.
Prosze o informację czy to cos strasznego (bo rózne art. czytalam na ten temat), jakie są konsekwencje, leczenie, czas trawania, powikłania.
Z góry dziękuje.

Kasia

Mój Dominik w tym samym wieku miał anginę z czopami na gardle i bardzo duże węzły chłonne. Lekarze podejrzewali mononukleozę i chyba ją miał. Też na początku panikowałam ale nasza lekarka wcale. Leczyliśmy się dość długo i wiem, że do pół roku po chorobie nie szczepi się dziecka. Dużo zdrówka dla Kacperka!

Znasz odpowiedź na pytanie: Monoukleoza – mamy sie bac??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Mam z dzieckiem taki problem
Badanie OCT robiłyscie u dziecka?
Podczas wizyty u okulisty spowodowanej dość częstymi zapaleniami spojówki u Oli okazało się, że mała ma wadę wzroku :( Niedowidzenie na lewe oko - nie duże bo "tylko" +1,5 ale
Czytaj dalej
ORGANIZACYJNE
reklamy na portalu
chodzi o reklamę "kinderpingui". wyskakuje i nie da się jej zamknąć. jedyne co mogę zrobić, to wyłączyć dźwięk, ale okienko zasłania opcje np. otwierania ostatniej strony danego wątku czy zmiany
Czytaj dalej