Most w stolicy – kłopot

To przykre, jednak muszę ująć ten temat. Idzie o most, jaki ostatnio został zapalony. W Warszawie chwilowo panuje chaos, nie da się normalnie przemieszczać. Przez most łazienkowski każdego dnia przejeżdżały tysiące aut, w tym moje. Dzisiaj muszę jeździć objazdem, trwoniąc czas, paliwo oraz nerwy. Czy nie ma jakiegoś sensownego rozwiązania, aby most został wyremontowany szybciej? 1,5 roku takiej kieraty to będzie po prostu załamanie. Zastanawiam się, czy nie wynająć czegoś bliżej mojej pracy, albowiem dojazdy zaczynają mnie denerwować. A Wy co o tym sądzicie?

4 odpowiedzi na pytanie: Most w stolicy – kłopot

banita Dodane ponad rok temu,

a to już nie mieszkasz za granicą? :Hmmm…:

wojotez Dodane ponad rok temu,

RE: Most…

Zagadnienie mostu chyba zna każdy – pozostał podpalony. Gratulacje podpalaczom, jacy naprzykrzyli życie milionom lokatorów Warszawy oraz ludziom, jacy wyłącznie tamtędy przejeżdżają. Ja również przynależę do tego grona oraz mam już dosyć gwarantowania władz, że znajdą rozstrzygnięcie. Czego tutaj szukać? Należy zbudować most zastępczy. Nim jednak kochane władze metropolii się zdecydują, minie rok oraz łazienkowski pozostanie wyremontowany. Trochę urojenie, ale nic nie doradzimy.

halinasuperdziewczyna Dodane ponad rok temu,

Sam pytałem, sam odpowiem 🙂
Nie ma jak pogadac z kims inteligentnym…
W dodatku za to zapłacą 😉

stachwrw Dodane ponad rok temu,

RE: Most…

Popieram przedmówców, ja również dojeżdżam do miejsc pracy, a właściwie dojeżdżałem, przez zjarany most. Co teraz? Należy wyjeżdżać do pracy nieomalże godzinę wcześniej i pocierpieć w korkach. Stracone paliwo, czas, nerwy – ekstra zaczyna się ten rok. Moim zdaniem muszą błyskawicznie odkryć jakieś przejściowe rozwiązanie. Niestety mówimy o moście, nie są w stanie puścić pontonowego, bo ludzie by się na nim pozabijali (już widzę jakąś mamuśkę za kółkiem, jakiej odbija kierownica oraz auto ląduje w Wiśle). Wypada to po prostu przetrwać!

Znasz odpowiedź na pytanie: Most w stolicy – kłopot?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chcę nawiązać kontakt z innymi rodzicami
5 rzeczy, których NIGDY nie powinieneś powiedzieć swojemu dziecku
[url]http://pl.blastingnews.com/styl-zycia/2015/02/5-rzeczy-ktorych-nigdy-nie-powinienes-powiedziec-swojemu-dziecku-00256487.html[/url]
Czytaj dalej
Książka kucharska
Tort - moje wyzwanie
Postanowiłam upiec tort na komunię swojego dziecka. (U mnie sobie liczą za taki tort 200-250zł Przegięcie!) Czy macie jakieś sprawdzone przepisy na torty jogutrowe bądź śmietanowe? No i możecie mi podrzucic
Czytaj dalej