może będziecie wiedzieć

Witam,
Dziewczyny mam pytanie , nie jest ono ściśle związane ze staraniami o fasolkę, ale wiem, ze wszystkie bacznie obserwujemy swój organizm i może, któraś z Was miała podobny problem….Od kilkunastu dni czuję sie fatalnie, zupełnie nie mam na nic siły , krótko mówiąc ledwo żyję….myślałam , że może zbiera mi się na jakąś chorobę i zmierzyłam temperaturę…a tu 35,6…i tak mam od ponad tygodnia moja temperatura to 35,6 -35,8 i do tego pobolejwają mnie jajniki -takie mam wrażenie……Czy może któraś z Was miała podobne problemy……Nie chcę z byle problemem latać do lekarza a sama tez nie mam pomysłów co to za zaraza….
Jesteśmy teraz na etapie ” bardzo intensywnego starania ” i tak sobie pomyślałam, ze może takie osłabienie może mieć jakieś negatywne konsekwencje….pozdrawiam A.

1 odpowiedzi na pytanie: może będziecie wiedzieć

gablysia Dodane ponad rok temu,

Re: może będziecie wiedzieć

Może to być ogólne osłabienie, spowodowane po prostu pogodą, a może po prostu masz taką temperaturę, ja mam taką na codzień i nie jest to spowodowane chorobą. Temperatura w organizmie ma swoje odzwierciedlenie w przepływie krwi, o ile on wolniejszy o tyle temperatura niższa. Ja mam słabe krążenie, niskie ciśnienie i niską temperaturę. Jednak jeżeli na ogól masz normalną temperaturę, to może być objawem choroby. A te bóle jajników, to nie przypadkiem owulacja? Pod warunkiem, że nie trwają długo. Bo jeżeli tak idź do lekarza niech ci je oglądnie na usg.

Znasz odpowiedź na pytanie: może będziecie wiedzieć?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Noworodek, niemowlę
jaka szczoteczka na pierwsze ząbki
Mojej 5 miesięcznej córce 2 dni temy wyszedł pierwszy ząbek, dzisiaj drugi. Jaka szczoteczka myć najlepiej pierwsze ząbki? Silikonową, czy jakąś inną? Jakiej firmy najlepsza? Marysia
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
Zapalenie pęcherza?
Witam wszystkie brzuchatki! Mam pytanko, czy któraś z Was miała podobne dolegliwości, i jak sobie z nimi radziła? Jestem w 18 tygoniu i ogólnie samopoczucie mam dobre, martwi mnie jedynie ból
Czytaj dalej