może nie zwarjuje

Czytam wasze posty i sama się pocieszam,że nie tylko ja jestem taka narwana.
Dzidzia opanowała mnie całkowicie. Jesto to poniekąd zrozumiałe bo 3 lata oczekiwań to nie mało ale co najśmieszniejsze to to, że pomimo podjętej przez nas decyzji o INVITRO (w przyszłym cyklu początek -zastrzyki, prochy itp)nadal mam iskierkę nadziei, że następnego cyklu nie będzie. Że, może jakiś cud, że tym razem, że nie mamy nic do stacenie.
W końcu mam świadomość upływajacego czasu i kolejnych zmarnowanych szans.

Czy do mnie zapuka malutkie serduszko?

12 odpowiedzi na pytanie: może nie zwarjuje

gabaa Dodane ponad rok temu,

Re: może nie zwarjuje

Napewno zapuka, trzeba wierzyć!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ania i malutka fasolka 03-05-2004

anusia25 Dodane ponad rok temu,

Re: może nie zwarjuje

Trzymam mocno @@ aby Inv. nie było potrzebne.
A serduszko w ten czy inny sposób na pewno zapuka.
Trzymaj się 🙂
Pozdrawiam

Ania

ikamona Dodane ponad rok temu,

Re: może nie zwarjuje

tysiace kobiet uslyszalo bicie dlugo oczekiwanych serduszek. jestem przekonana ze dzidziusie wiedza kiedy ‘spasc’ do nas!. zycze ci tego jak najszybciej!

buziaki

Monika

agahh Dodane ponad rok temu,

Re: może nie zwarjuje

Znam ten bol.Ja nie znam przyczyny jeszcze ale tez sie ludze, ze moze jednak:) i tak co miesiac a staram sie tez 3 latka tylko do tej pory na luzie choc ostatnie miesiace co raz bardziej nerwowo:)

kiki25 Dodane ponad rok temu,

Re: może nie zwarjuje

Słoneczko pewnie że zapuka i to już niedługo zobaczysz 🙂 w najmniej spodziewanym momencie, los już niedługo i Ciebie wynagrodzi i stanie sie cud w postaci dwóch pięknych krech, czego Ci oczywiście życzę i trzymam kciuki!!!

Kasiek

dziubas Dodane ponad rok temu,

Re: może nie zwarjuje

To prawda im dalej tym ciężej.
Po przeprowadzeniu chyba wszystkich badań nie stwierdzono u nas problemów tzw technicznych. Co prawda to żadne pocieszenie bo przecież istnieje niepłodność idiopatyczna, czyli taka której przyczyn nie można ustalić. Ale podobno 70 % niepłodnych par nigdy nie dowie się dlaczego?

Czy miałaś już inseminację?

Pozdrawiam

riiba Dodane ponad rok temu,

Re: może nie zwarjuje

rozumiem Cię…my staramy się ponad rok…w sumie jesteśmy chyba skazani na inseminację, ale ciągle mam nadzieję, że się uda nam samym, bez pomocy ze strony lekarza.
Pozdrawiam.

riiba

agahh Dodane ponad rok temu,

Re: może nie zwarjuje

Nie jeszcze nic z tych rzeczy. Narazie byly badania hormonow u mnie i jedyne co znalazlam to testosteron na granicy normy. Chce jeszcze zrobic badanie na droznosc. Chlop moj jeszcze nie przebadany bo obwiescil strajk. Takze znow wrzucam na luz:))az mu sie odmieni

dziubas Dodane ponad rok temu,

Re: może nie zwarjuje

Zapewniam cię, że inseminacja to nic strasznego.
Co prawda 4-ry nieudane inseminacje tak jak w moim przypadku, to już znacznie gożej no ale cuż na jednych to działa na innych nie. Sma byłam świadkiem jak dziewczyny które miały insem w tym samym dniu co ja chodziły potem z mocno zaokrąglonymi brzuszkami. Takim to dobrze nawet – nie wiedzą jakie maja szczęście

dziubas Dodane ponad rok temu,

Re: może nie zwarjuje

Z moich doświadczeń wynika że badanie drożności to mało sympatyczna zabawa, dla tego radzę ci nie zaczynać do póki nie przekonacie się że z twojego chłopa “będą ludzie”

kathrin78 Dodane ponad rok temu,

Re: może nie zwarjuje

Serduszko malutkie zapuka i do Ciebie. Cały czas walczycie o dzidzię i to jest najważniejsze. Będę trzymać kciuki za dobre jajeczka, potem za ich ładny podział, a na końcu aby się ładnie zagnieździły. Wszystko będzie dobrze i uwierz w to, że do Was również fasolka zawita.

[Zobacz stronę]

ewike Dodane ponad rok temu,

Re: może nie zwarjuje

Życzę Ci z całego serca abyś zobaczyła upragnione dwie kreseczki Nasze trzymanie kciuków czyni cuda!

Ewike
[Zobacz stronę]

Znasz odpowiedź na pytanie: może nie zwarjuje

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
celulit i karmienie piersią
Dziewczyny, Czy w czasie karmienia piersią można stosować preparaty przeciw celilitowi? Z tego co wiem w ciąży lekarze odradzają ich stosowanie z powodu przenikania do krwiobiegu. Czy przenikają również do mleka? Nika
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
co się należy!!
Napewno nie jedna z Was była w podobnej sytuacji. Co mi przysługuje-pracowałam na 1/2 etatu,teraz jestem na zwolnieniu od mojej gin. Przez całą ciąże mam być na zwolnieniu bo moja
Czytaj dalej