może tym razem sie uda :)

cześć, ostatnio troszku sie załamałam bo @ nie było do 30 dc i już już miałam nadzieję aż tu ……, no ale nic nie nalezy się załamywac tylko walczyć dalej ;). W tym miesiacu postanowiłam zaopatrzyć sie w te testy owulacyjne o których tutaj na forum przeczytałam a po przytulankach polezec jeszczez pół godziny z nogami w górze, myśle że jest to dobry pomysł i wierze mocno ze tym razem napewno się uda :). Myślałam o zaczęciu mierzenia temp. ale jest to troszku za bardzo dla mnie skomplikowane, a poza tym wierze że w tym cyklu napewno już mi sie uda wiec nie mam nawet po co tego zaczynać ;). Pozdrawiam wszystkie forumowiczki trzymam za Was mocno, mocno kciuki i wierze że wszystkim które tego naprawde bardzo chcą tym razem też napewno sie uda.

Ana

1 odpowiedzi na pytanie: może tym razem sie uda :)

marti1 Dodane ponad rok temu,

Re: może tym razem sie uda 🙂

Ana,

To jest nas dwie….ja też wierzę, że w tym cyklu to na pewno się uda… :-))
Dlatego też nie mierzę tempki…i dlatego w tym jeszcze nie kupuję testów owu..:-))

A tak poważnie to robiłam je kiedyś i powiem szczerze, że działały perfekcyjnie…

Powodzenia,

Marti1

Znasz odpowiedź na pytanie: może tym razem sie uda :)

Dodaj komentarz

Oczekując na dziecko
wychowawczy-czy zus płaci tez za drugi filar ?
kochane jak to jest ?płaci sie na ZUS i na II filar u mnie akurat ING,będąc na wychowawczym jaką składkę dostanie i czy dostanie fundusz?jakąś pewnie podstawową minimalną ?czy nie
Czytaj dalej
Karmienie
słodycze?
Czy Wasze roczne pociechy jedzą słodycze? Jeżeli tak, to jakie? Z góry dzięki za odpowiedzi:) Pozdrawiam, Ewa i Dawidek (17.08.2003):))
Czytaj dalej