Możecie polecić fajny kojec?

Właśnie jesteśmy na etapie szukania kojca dla Julci. Myśleliśmy o łóżeczku turystycznym,które równocześnie może być kojcem. Nie wiem jednak czy to zda egzamin, bo jest ono takich samych wymarów jak łóżeczko i raczej mało w nim będzie miejsca do zabawy. A może polecicie mi jakiś kojec, z którego i Wy i dzieciaczek bedzie zadowolony. Zależy mi żeby był stabilny bo Jula cały czas chce stać. Ale chyba raczej nie robią takich, ktróre mogłyby się wywrócić?

2 odpowiedzi na pytanie: Możecie polecić fajny kojec?

kra Dodane ponad rok temu,

Re: Możecie polecić fajny kojec?

Polecić nie mogę, bo nie używałam (zamiast tego mieliśmy dmuchany basenik z kocem na dnie, ale to na etapie siedzenia dziecka, teraz zresztą Marcelek też w takim przebywa), ale chcę Cię uprzedzić, że sporo dzieci (przynajmniej wokół mnie) nie chce przebywać w kojcach, bo woli poruszanie się po mieszkaniu, wszystko jedno, czy na czworakach, czy na nogach. Znam kilka osób, które kojec kupiły, a potem żałowały, bo dziecko nie dało się do niego wsadzić. Nie twierdzę, że to jest zły pomysł, tylko uprzedzam, że różnie to może być.
Pozdrawiam i przepraszam, że się wtrącam nie odpowiadając na pytanie 🙂


Kra+Wiktorek(2.1l)+Marcelek(5m)

abcdefg Dodane ponad rok temu,

Re: Możecie polecić fajny kojec?

My mamy od Wigilii kojec-gigant, zakupiony na allegro. Wlasciwie to bardziej zagroda – taki plotek, 8 bokow, ale laczysz ile chcesz (my na razie robimy Matowi prostokat lub trapez z 6 bokow. Poki co, jestem zadowolona. Dziecko ma sporo przestrzeni (plotek moze ogrodzic do 20m2), a rowniczesnie nie ma dostepu do szaf i innych rzeczy. Mateusz tez od niedawna juz ladnie stoi, kojec jest calkiem stabilny.

Ja i moj Mateusz majowy ’05

Znasz odpowiedź na pytanie: Możecie polecić fajny kojec?

Dodaj komentarz

Mam z dzieckiem taki problem
8-mczny synek bardzo dużo je w nocy
moje dziecko ma zalecenie od lekarza, żeby posiłek mleczny poprzedzony był posiłkiem bezmlecznym ze względu na szybko zrośnięte ciemiączko. Jednak w nocy pojawia się problem, gdyż mały domaga się większej
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
Samodzielne spanie dzieciowe ;) Kiedy najwcześniej
Dziewczyny powiedzcie mi kiedy wasze dzieci zaczeły spać same na "dorosłym łóżku" a nie w dziecinnym łóżeczku? Moje córcia ma nie całe 17 miesięcy i chyba niebawem się jej łóżeczka pozbedziemy
Czytaj dalej