my nie możemy się zaszczepić

Wszyscy chodzą się zaszczepić, a my od półtora tygodnia nie możemy. Na szczęście nie z powodu naszych kłopotów zdrowotnych. Przyczyną jest zamknięcie strony dzieci zdrowych u nas w przychodni z powodu panującej grypy. Dziś już tam zadzwoniłam z pytaniem kiedy otworzą i stwierdzili, że najszybciej koło środy. Może w końcu się doczekamy. W środę minie 8 tygodni od ostatniego szczepienia. Mam też dużo pytań do pedriatry i czekam z nimi.

Renata i Łukasz (09-10-02)

7 odpowiedzi na pytanie: my nie możemy się zaszczepić

anetka25 Dodane ponad rok temu,

Re: my nie możemy się zaszczepić

Biedulki. Mam nadzieje, ze szybko otworza i wszystko bedzie w pozadku. Ale mam pytanie: czy nie ma takiej mozliwosci by zaszczepili go w szpitalu np na dzieciecym, skoro przerwa nie powinna trwac wiecej niz 6tyg? – bo tak slyszalam. Nie jestem pewna, bo my mamy szczepienia raz na 3m-ce,pozniej zadziej.
Pozdrawiamy serdecznie i zyczymy szybkiego bezbolesnego szczepienia!

Anetka i Adaś (29.04.02)

garfield Dodane ponad rok temu,

Re: my nie możemy się zaszczepić

U nas to samo. Moze my mieszkamy blizej siebie niz myslałam… ;-))))

Gosia i księżniczka Sara ur.23.09.2002

teo Dodane ponad rok temu,

Re: my nie możemy się zaszczepić

nam wczoraj lekarz też powiedział że panuje straszna grypa….i że mamy szczęście że nam nic nie jest i żeby uważać i nie stykać siez chorymi…..
dobrze że wy też jesteście zdrowi:-)

ILONA I KUBEK(21.02.02)

cait Dodane ponad rok temu,

Re: my nie możemy się zaszczepić

HeJ!
Ala miała być wczoraj szczepiona ale dzień wcześniej zadzwoniła pani z poradni 😉 Część dla dzieci zdrowych ma być zamknięta do 10 lutego. Podobno lekarze boją się szczepić – ze względu na ewentualne powikłania.

Pozdrowienia

Cait + Alka, która ma już 6 tygodni

renatek Dodane ponad rok temu,

Re: my nie możemy się zaszczepić

Dzieli nas około 60 km. Dla grypy to widocznie bardzo mało.

Renata i Łukasz (09-10-02)

renatek Dodane ponad rok temu,

Re: my nie możemy się zaszczepić

Do szpitala u nas byłaby cała wyprawa. Blisko nas nie ma. Co do przerw to w przychodni mówią, że nie może być krótsza niż 6 tygodni. Duższe mogą być. Łukasz ma pecha bo wcześniej wypadło mu szczepienie w nowy rok i wtedy też było dużo dzieci chorych. Wtedy miał przewe 7 tygodniową. Teraz napewno będzie już 8.

Renata i Łukasz (09-10-02)

pluto Dodane ponad rok temu,

Nic się nie martw…..

….u nas wszystkie szczepienia były z opóźnieniem…..i to dużym…już nawet powiedzieli mi w ośrodku, że jak natychmiast nie zaszczepię dziecka to dostanę karę…..od Państwa…..hi,hi…..za zwłokę…….więc dałam Karolkowi Vibulcor, kupiłam Panadol na wszelki wypadek i zaszczepiliśmy się…….nawet tak bardzo nie płakał………..na szczęćie to nie było DPT……

Julka kulka i 8 miesięczny Karolek

Znasz odpowiedź na pytanie: my nie możemy się zaszczepić

Dodaj komentarz

Dla starających się
CZY KTOŚ MI W KOŃCU ODPOWIE???
Pytam już na wszystkich możliwych forach - czy są tu dziewczyny które zaszły w ciążę przy drobnej "pomocy" testów owulacyjnych? Ja w tym cyklu go zastosowałam, z listków wyszła mi porządna
Czytaj dalej
Mam z dzieckiem taki problem
zarośnięte ciemiączko
byliśmy u lekarza mały ma zarośnięte ciemiączko a ma dopiero 3 miesiące ilekarz powiedział że trzeba zrobić mu badanie moczu bo może mieć zaburzoną gospodarkę mineralną. czy któraś z was
Czytaj dalej