na 100% chłopczyk?

Hej witam wszystkie mamcie. Wczoraj byłam na usg i okazało sie ze bedziemy mieli chłopczyka. Strasznie sie ciesze, ale mam wątpliowsci czy rzeczywiscie lekarz odkrył chłpoca.W zwiazku z powyższym mam pytanie czy znacie przypadek gdy stwierdzono na 100% chłpoca, a urodziła sie dziewczynka?Pozdrawiam wszystkie mamy.

Aga i maleństwo (24.02.2004)

3 odpowiedzi na pytanie: na 100% chłopczyk?

dubisia Dodane ponad rok temu,

Re: na 100% chłopczyk?

Moja siostra miała USG w 31 tyg i na 100% chłopiec, ale wyszła dziewczynka. Lekarz wytłumaczył się, że pewnie rączka albo nóżka się podwinęła dla dzidzi, ale ja jestem zdania, że to zależy od doświadczenia lekarza i może ten niekoniecznie doświadczył zbyt wiele :). My do tej pory nie wiemy co będzie i wcale nie czujemy się mniej szczęśliwi..:)
pozdrawiam

Monia + Kriters (29.11.03)

kama-z Dodane ponad rok temu,

Gratulacje :))

To co, wpisujemy na listę chłopaka???
Słyszałam że lekarze częściej myla się jeśli chodzi o dziewczynki, ale w każdym przypadku maleństwo może spłatać jakiegoś figla ;))))

akamila Dodane ponad rok temu,

Re: na 100% chłopczyk?

Witaj!!! Gratuluję serdecznie… zdrowego dzidizusia :-)))
Ja też bym tak bardzo chciała znać płeć “in-sidera”…bardzo!!!
Myślałam, że dziś sie dowiem, ale lekaż milczał… A to 22 tydzień!
Za 2 tyg mam 3D – może wtedy 🙁

Co do twego pytania:
Moja przyjaciółka bedac w ciąży założyła album dzicka…popodpisywała zdjecia cyba z 3 usg “Kondi” czyli mały Konrad…wielgaśna niespodzianka była jak na brzuszku polożyli jej Kingę :-)))
Mówiła, że gdyby dzidizę zabrali na badanie, alebo coś i potem oddali to by nie uwierzyła! Nooo mama jej była obecna i widziała co wyskakuje – niesamowite zaskoczenie dla wszystkich!!!
Ale kocha chyba przez to jeszcze bardziej :-)))

My niezależnie od tego co bedzie i mający przestrogę koleżanki nie nastawiamy sie na płeć, ale mimo to bardzo chcemy już znać by mówić do brzuszka w określonej formie..on lub ona :-)))

Pozodzenia

AiR Klejn i dzidzio (Alan/Nina) 15 luty :-)))

Znasz odpowiedź na pytanie: na 100% chłopczyk?

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
KTO SIE ZNA NA SZCZEPIONKACH.......?
NIna konczy niedlugo 6 miesiecy- 5 dni przed ukonczeniem 6 miesiaca zycia bedzie miala 4 z kolei szczepienie w przychodni (nie licze szczepienia w szpitalu) - do tej pory dostawala
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
homeopatyczne wspomaganie laktacji
Dziewczyny, mam pytanie. Ostatnio cały czas mam wrażenie, że mam za mało mleka, pogłębione faktem, że Marysiek wprawdzie przybiera na wadze, ale znacznie mniej niż wcześniej. Piję herbatki mlekopędne Herbapolu,
Czytaj dalej