Forum: Polecam

Na co iść do kina ;-)

Dziewczyny gorąco polecam obejrzeć film Avatar w kinie a najlepiej w kinie 3D. Normalnie szok. Rewelacja chociaż ja osobiście nie przepadam za takim rodzajem filmu, zgodziłam sie ze względu na M ale nie ŻAŁUJĘ :Hura!::Hura!::Hura!:

3 odpowiedzi na pytanie: Na co iść do kina ;-)

ulaluki Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez madziki22:Dziewczyny gorąco polecam obejrzeć film Avatar w kinie a najlepiej w kinie 3D. Normalnie szok. Rewelacja chociaż ja osobiście nie przepadam za takim rodzajem filmu, zgodziłam sie ze względu na M ale nie ŻAŁUJĘ :Hura!::Hura!::Hura!:

Aborka już polecała.:)

justonka Dodane ponad rok temu,

To ja też polecę 😀 a co 😀 naprawde warto

gablysia Dodane ponad rok temu,

Obecnie można iść jeszcze na Zombieland to dla ludzi o mocnym poczuciu humoru i na Templariuszy, jesli ktoś lubi takie mega produkcje przygodowo-historyczne.
Jak ktoś widział Paranormal Activity, to prosze o opinie 🙂 czy warto to zobaczyć, czy to nie film z gatunku Rec.

Pozdrawiam.

Znasz odpowiedź na pytanie: Na co iść do kina ;-)?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Książka kucharska
SYLWESTER 2009/2010
Dziewczyny napiszcie mi jakie menu serwujecie na swoich sylwestrach. Ja własnie dumam dumam i nic wymysleć nie mogę. U mnie będzie 8 dorosłych osób , 2 dzieci starszych(3-5) i dwoje mniejszych
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
podsumowanie roku 2009
tu nasze postanowienia [URL]http://forum.dziecko-info.com/showthread.php?t=179530&highlight=postanowienia+noworoczne[/URL] spelnilyscie je? Jaki dla Was byl ten rok?Udany czy nie?Wesoly czy smutny?Bogaty czy biedny? Dla mnei ten rok byl zupelnei inny, odwrocilo sie
Czytaj dalej