Nadpobudliwość płodu i później dziecka

Witajcie,
zaczelam sie zastanawiac nad zwiazkiem nadmiernego, wlasciwie 20 godzinnego kopania synka w moj obolaly powoli brzuch i pozniejsza nadpobudliwoscia dziecka.
Myslicie, ze taka zaleznosc istnieje?
Pytanie kieruje przede wszystkim do mam, ktore juz dzieci maja

Skoro dziecko jest nadaktywne w brzuchu, to czy faktycznie moze sie zdarzyc, ze w pozniejszym okresie zycia rowniez bedzie takie?

Pozdrawiam, Jagaa
Termin:11.11.2003 – synek !!!

3 odpowiedzi na pytanie: Nadpobudliwość płodu i później dziecka

magdzik Dodane ponad rok temu,

Re: Nadpobudliwość płodu i później dziecka

Znajoma mówiła, że dzieciaczek w jej brzuszku był bardzo spokojny. Po urodzeniu zaś, wymagał nieustannej troski, bycia z nim, ot taki mały szantażysta. Dziecko ma teraz 3 latka, a matka twierdzi, że niewiele miała nocy przespanych, bo i teraz budzi się z krzykiem.

,

Magda, Rafał i Albercik (7.09.03)

anita200 Dodane ponad rok temu,

Re: Nadpobudliwość płodu i później dziecka

Hej, u mnie tak właśnie było. Synek kopał w brzuchu w zasadzie cały czas i potem również wymagał całodobowej opieki. Miała cc w znieczuleniu ogólnym i mimo tego już po 3 godzinach przynieśli mi dziecko, abym się nim opiekowała bo płakało straszliwie i budziło inne noworodki. Przez następne 3 lata nie było żadnej przespanej nocy. Teraz ma 9 lat i też się budzi i przychodzi do mojej sypialni. Na pocieszenie takie “nie spokojne dusze” są bardzo wrażliwymi i inteligentnymi ludżmi.
A tak poza tym może to wcale nie jest regułą…
Pozdrawiam Anita

justyna76 Dodane ponad rok temu,

Re: Nadpobudliwość płodu i później dziecka

Jestem teraz drugi raz w ciąży i moje dzieciątko zachowuje sie podobnie:) kopie non stop:) a synek nie był taki ruchliwy w brzuszku za to potem dał popalic więc chyba nie ma tu żadnej zależności:) mam nadzieję!:)

Justyna i Maleństwo 11.09

Znasz odpowiedź na pytanie: Nadpobudliwość płodu i później dziecka

Dodaj komentarz

Karmienie
CZEKAM NA POROD I CZY MOGE JESC...
JESTEM JUZ PO TERMINIE I CZEKAM NA POROD. ZASTANAWIAM SIE CZY MOGE TERAZ JESC WISNIE, MALINY, SLIWKI, ITD. CZY ZJEDZENIE OWOCOW MOZE ZASZKODZIC DZIECKU? CZY JAKBYM URODZILA NP. DZIS W
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
pomocy!! głowa boli!!
dziewczyny czy w ciązy można brac coś na ból głowy? od kilku dni umieram z tego powodu. pomóżcie!!! Paula i Borysek (16.07.2003)
Czytaj dalej