nadpobudliwośc psychoruchowa

Jestem mamą 4 letniej dziewczynki lekarz neurolog podejrzewa u mojej córki ADHD prawdopodobnie może by to po wirusie cytomegalii i z stąd moje pytanie jak postępować z dzieckiem z ADHD a wszystko wskazuje na to że córka właśnie to ma.

3 odpowiedzi na pytanie: nadpobudliwośc psychoruchowa

avi Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez Octavia27:Jestem mamą 4 letniej dziewczynki lekarz neurolog podejrzewa u mojej córki ADHD prawdopodobnie może by to po wirusie cytomegalii i z stąd moje pytanie jak postępować z dzieckiem z ADHD a wszystko wskazuje na to że córka właśnie to ma.
moi znajomi mają dziecko z ADHD i polecali mi kiedyś tą stronkę:

[Zobacz stronę]

znaleźli tutaj mnóstwo fachowych porad i wsparcia

powodzenia 🙂

octavia27 Dodane ponad rok temu,

ADHD

Dziękuję za tą stronkę na pewno się przyda chcę zrozumieć swoje dziecko i umieć z nim postępować.

paszulka Dodane ponad rok temu,

Z takim dzieckiem trzeba postępować tak jak z każdym innym tylko… bardziej, bardziej cierpliwie, bardziej spokojnie, bardziej konsekwetnie.

Mój brat miał ADHD… dla mnie jako starszej o 8 lat to było piekło. Teraz jest mega spokojnym gościem, ma 25 lat.
To co może być dla Ciebie pocieszające to, że teraz ADHD jest ogólnie znane i juz została wypracowana jakaś metodologia postępowania czy to z punktu wychowawczego czy medycznego.
Powodzenia!!!

Znasz odpowiedź na pytanie: nadpobudliwośc psychoruchowa

Dodaj komentarz

A-psik: moje dziecko jest uczulone…
alergia u dziecka
Witam moja córcia jest alergikiem ma alergie pokarmową żeby tego było mało mała ma bardzo szorstką skórę na całym ciele Lekarze mówią że tak się dzieje u dzieci z alergią.W
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
PYTANIE WAŻNE!
[url]https://mediweb.pl/forums/viewtopic.php/t=19418/sid=.html[/url] Czy to ktoś stąd pisał????Nie jest to mój post a chcę wiedzieć kto to napisał...Zamierzam iść z tym na policję więc dobrze radzę jeżeli to ktoś z tego forum to
Czytaj dalej