nadżerka i poród

Kochane, wyczytałam jakieś okropne rzeczy na temat nadżerki. Niestety kiedy się zabierałam do usunięcia nadżerki, mój lekarz powiedział mi STOP! będzie pani mamą. No i nadżerki mi nie usunął. Czy to oznacza, że czeka mnie cesarskie? czy mogą byćjakieś straszne komplikacje przy porodzie? Czy któras z Was ma podobny problem?
Do gina ide za tydzień a jakoś teraz dostałam nagle parnoji…
pomocy!!!
Teodor i Kajtek (11.03)

6 odpowiedzi na pytanie: nadżerka i poród

aga23 Dodane ponad rok temu,

Re: nadżerka i poród

Spokojnie, też miałam nadżerkę w poprzedniej ciąży. Po porodzie nadżerka (nawet gdybyś jej teraz nie miała) zrobi się. Zdarza się, że niektóre samoistnie się zaleczają. Jeśli będzie potrzeba usuniesz ją po ciąży.
Moja nie była zbyt wielka, nie usuwałam jej. Teraz znów jestem w ciąży, a o jej usunięciu pomyślę po urodzeniu drugiej dzidzi.

Pozdrawiam
Agnieszka + Dzidzi(20.04.04)

kasiek74 Dodane ponad rok temu,

Re: nadżerka i poród

ja mialam nadzerke…usunelam kilka lat temu..i teraz lekarz powiedzial ze to nie byl najlepszy pomysl..przed porodami…usuwac..wiec wydaje mi sie ze dobrze ci doradzil..teraz chyba maja inne metody..postepowania..
-k-

Dodane ponad rok temu,

Re: nadżerka i poród

Poczytaj w “Tematy ktorych nieznalazlam…” odswierzylam troszke tematow z archiwum

Jola i Adrianek (3 latka)

matusia100 Dodane ponad rok temu,

Re: nadżerka i poród

Hej!
Nie masz się czym zamartwiać.Ja w pierwszej ciąży miałam nadżerkę,nie usunęłam jej,a teraz jestem drugi raz w ciąży.W szystko jest ok. Po porodzie kiedy będę już mogła to usunę ją metodą wymrażania.

Pozdrawiam

matusia

martra Dodane ponad rok temu,

Re: nadżerka i poród

Nie przejmuj się ja tez mam nadżerke i jestem w ciąży,tez się zamartwiałam zupełnie niepotrzebnie lekarz powiedział że to nie ma żadnego wpływu na poród jak i na ciąże. A usuniętą będe ją miała po urodzeniu dzidzi jak wszystko sie wygoi. Także głowa do góry nie jesteś sama nie zamartwiaj się tak.
POZDRAWIAM :))
MARTA Z LENIWYM EMILKIEM CO NIE CHCE WYJŚĆ Z BRZUCHA
15/09/03

asia80 Dodane ponad rok temu,

Re: nadżerka i poród

Mój gin wręcz zalecał aby przed porodem jej nie usuwać! Będzie OK, bo to nie ma wpływu ani na ciążę, ani na poród tak jak piszą dziewczyny 😉

Asia i maluszek 😉 (21 tygodniowy)

Znasz odpowiedź na pytanie: nadżerka i poród

Dodaj komentarz

Karmienie
Kupki po jabłuszku
Zuzka od jakichś dwóch tygodni je już jabłuszko, a od trzech dni daję jej kaszkę kukurydzianą na noc, na dłuższy sen. Próbowałam podać jej marchewkę ale na razie jej nie
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
Czy ktoś odwiedził nowe H&M w W-wie?
.....to przy Marszałkowskiej, otwarte w piątek, 19.09. Oczywiście chodzi mi głównie o dział dziecięcy :). Czy są jakieś ciekawe promocje? No i ogólne wrażenia pliiiizzzz.... Bebiko, mama Zuzanki (sierpień 2002)[img]/upload/9/67/_127955_s.jpg[/img]
Czytaj dalej