Nauka czytania metodą G. Doman, czy warto?

Dziewczyny czy któraś z Was stosowała ze swoimi dziećmi naukę czytania metoda G. Doman? Zastanawiam się czy warto kupić ten zestaw i czy faktycznie przy systematycznej pracy są efekty? Dodam że moja córcia ma prawie 5 lat.

5 odpowiedzi na pytanie: Nauka czytania metodą G. Doman, czy warto?

venuss Dodane ponad rok temu,

podbiję, może ktoś zajrzy.

ivoonna Dodane ponad rok temu,

Karolka ja byłam ostatnio na warsztatach pokazowych dla rodziców. I też jestem właśnie na etapie pytań i odpowiedzi.
Ale moje główne pytanie to czy JA będę w tym konsekwentna.

Jak chcesz to mogę dać Ci namiar na ludzi, którzy prowadzili te pokazowe zajęcia. Znam ich osobiście. Ich i ich małe czytające dzieci. Młodszy (niewiele starszy od mojej Gosi) pokazywał mi ostatnio przedmioty i nazywał ich kształty: walec, stożek itp. Nie muszę mówić, że wskazywał prawidłowo. Oni są akurat z Poznania, ale sądzę, że mogą Ci odpowiedzieć na podstawowe pytania mailem.

venuss Dodane ponad rok temu,

Ja się właśnie zastanawiam jak w ogóle pracuje się tą metodą, nie wiem który zestaw byłby odpowiedni dla córci. Kinga potrafi przeliterować wyrazy, te które mają 5-6 liter max złoży poprawnie dlatego mam wątpliwości czy warto w to inwestować czy może jakoś ćwiczyć z nią w ramach zabawy w domu?

ivoonna Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez karkolka:Ja się właśnie zastanawiam jak w ogóle pracuje się tą metodą, nie wiem który zestaw byłby odpowiedni dla córci. Kinga potrafi przeliterować wyrazy, te które mają 5-6 liter max złoży poprawnie dlatego mam wątpliwości czy warto w to inwestować czy może jakoś ćwiczyć z nią w ramach zabawy w domu?

Z tego co wiem to dla tak dużego dziecka to trzeba kupić już większy zestaw z większą ilością wyrazów. Bo takie podstawowe typu mama, tata będą nie tylko szybko za łatwe ale też nudne. Że warto zaczynać od tematyki, którą dziecko lubi. Wyślę Ci namiar na tych psychologów o których pisałam. Może Ci coś podpowiedzą.

ivoonna Dodane ponad rok temu,

Karkolka i jak zaczęłaś, bo ja juz drugi tydzień z moimi robie czytanie. Nie długo chcę młodszej włączyć matematykę

Znasz odpowiedź na pytanie: Nauka czytania metodą G. Doman, czy warto?

Dodaj komentarz

Tematy, których nie znalazłam w forum
Czy kupię neocube w jakimś hipermarkecie?
Plizzzzzzzzzzzz... Chodzi mi o [URL]http://allegro.pl/listing.php/search?string=neocube+&category=19535&country=1[/URL] takie cóś Chce koniecznie, a nie wiem czy mi dojdzie pocztą do piątku:Niepewny: Z kurierami też teraz masakra....aparat szedł do nas 2 tyg W czwartek będę się włóczyć
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
nietrafione prezenty ;)
wątek pewnie ożyje 25 grudnia ale możemy powspominać co Wam się ''cudnego inaczej'' zdażyło dostać?
Czytaj dalej