Nauszniki i czapka:)

Zastanawiam się nad zakupem dla siebie futrzastych nauszników; w poprzednim zimowym sezonie widywałam takie na głowach innych kobiet, w komplecie z czapką noszone. Wtedy śmieszne mi się to wydawało, ale teraz spodobało mi się.
Ale nie wiem, czy się odważę w komplecie z czapką założyć (a czapkę muszę w zimie nosić, ze względu na zatoki).

Chciałabym poznać Wasze opinie na temat noszenia nauszników z czapką w komplecie i w ogóle na temat nauszników:) Czy Wam się podobają, czy dziecinnie nie wyglądają;)

8 odpowiedzi na pytanie: Nauszniki i czapka:)

kamelia Dodane ponad rok temu,

Dla mnie zbyt dziecinne, no chyba, że się wygląda na nastolatka/ę i nosi takie młodzieżowe ciuchy. W komplecie z czapką, jak dla mnie odpadają w ogóle.

beamama Dodane ponad rok temu,

Julianne noś nauszniki na zdrowie 🙂
Podobają mi się z czapką i bez czapki, jeśli z czapką to osobiście wolałabym nie futrzaste, choć i takie można fajnie skomponować.

Są cieplutkie, zabawne, nie nudne 🙂

kiara Dodane ponad rok temu,

Mnie się podobają i z czapką i bez. Fajnie Socha w nausznikach wygląda, a podlotkiem już przecież nie jest:)

julianne Dodane ponad rok temu,

Dzięki:) Na tej aktorce (Małgorzaata Socha) spodobały mi się te nauszniki właśnie:) Poza tym, w czapce jednak zawsze mam uszy nie do końca zakryte i wiatr i tak tam się dostaje, a jedno ucho mam co i rusz bolące, nauszniczki by mi je dobrze zakryły;) spróbuję kupić jakieś fajne, w stonowanym kolorze i małej “futrzastości” 😉 Córce już zakupiłam małe nauszniczki,do czapeczki:)

Ja to mam problemy;)

kiara Dodane ponad rok temu,

Ochnik ma fajne:)

lilavati Dodane ponad rok temu,

Mnie się podoba, gdybym miała nosiła bym, idealnie gdyby były z muzyką 😉

smyrka Dodane ponad rok temu,

Ja jestem zwolenniczką czapek. Nie widzę siebie w nausznikach, zresztą to zimno w głowę brr 🙁 Wolę naciagnąć czapę i mieć spokój, a jak jest zimniej to jeszcze kaptur na głowę 🙂 Nauszniki + czapka to wg mnie odpada całkowicie.

adamtomas Dodane ponad rok temu,

Uwielbiam kobiety, które zakładają nauszniki i czapki w celu ochrony swojego zdrowia, natomiast nie mogę zrozumieć kobiet które wstydzą się zakładać czapki, albo marudzą że im się fryzura zniszczy…. To okropne

Znasz odpowiedź na pytanie: Nauszniki i czapka:)

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
Co zamiast smoczka?
Moje dziecię jest zupełnie antysmoczkowe. Próbowaliśmy różnych kształtów, zarówno z lateksu jak i silikonowych. Nie chce i już. A potrzebę ssania ma dużą. Jak ssie pierś, to albo się wścieka,
Czytaj dalej
Wiek przedszkolny
Debiutujący przedszkolak - jutro zaczynamy drogie Mamy.
Witam Mój maluszek skończy jutro 2 lata i 5 miesięcy i zaczyna nowy etap - PRZEDSZKOLE. Etap adaptacyjny wyszedł nieźle - chociaż nie zapowiadało się. Woreczek w wyprawką spakowany... Jak u Was drogi Mamy
Czytaj dalej