Forum: Polecam

nebulizator – pilne pytanie

Witam

Przeczytałam wątki o nebulizatorach i są dość stare a na tym urządzeniu się nie znam…
Mam pytanie czy ten jest ok?
PHILIPS – Respironics Family – Inhalator nebulizator tłokowy

Muszę go pilnie kupić i proszę o pomoc
Czy mój wybór jest trafny?

5 odpowiedzi na pytanie: nebulizator – pilne pytanie

julianne Dodane ponad rok temu,

Mamy identyczny, nie narzekam, jestem zadowolona, minusem jest dość głośna praca, ale nie mam porównania do innych, może wszystkie muszą głośno chodzić. Jeśli zakupisz, ten czy inny, pamiętaj o wypłukiwaniu rurki i o osuszaniu, bo załatwiłam sobie jesną rurkę, nie płukałam regularnie i osiadł mi w środku grzyb nie do wyczyszczenia.

dora Dodane ponad rok temu,

Ja też mam identyczny i jest ok. Polecam!

aga4 Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez Julianne:Mamy identyczny, nie narzekam, jestem zadowolona, minusem jest dość głośna praca, ale nie mam porównania do innych, może wszystkie muszą głośno chodzić. Jeśli zakupisz, ten czy inny, pamiętaj o wypłukiwaniu rurki i o osuszaniu, bo załatwiłam sobie jesną rurkę, nie płukałam regularnie i osiadł mi w środku grzyb nie do wyczyszczenia.

My mamy inny kupiony w aptece i równiez jest głośny – kiedyś miałam z przychodni pożyczony stary model – również głośny więc chyba to taka ich uroda(to ogromny minus gdy córa była mała bała się strasznie )
Jednak jest niezastąpiony przy leczeniu infekcji!

Dopiszę tylko że kupując w osiedlowej aptece nie miałam kłopotu z dokupieniem części( pojemniczka na lekarstwo)- dopytaj czy kupując ten masz zapasowy albo czy maja dostępne osobno do kupienia części. To ważne bo w razie choroby jak mi ciekło z pojemnika szybko potrzebowałam nowego i apteka sprowadziła!

goracakawa Dodane ponad rok temu,

Najpóźniej jutro zamawiam – byłam też w aptece i tam mieli firmy Microlive…
dla mnie to czarna magia – nie znam się na nich…

a czy do tego Philipsa potrzeba jakiś dodatkowych części?

julianne Dodane ponad rok temu,

W opakowaniu są wszystkie potrzebne, jest maseczka dla dorosłych, dla dzieci i dla niemowląt (nie pamiętam, czy w standardzie ta ostatnia, bo coś mi świta, że ją domawiałam do kompletu), jest też dodatkowy wężyk.

Znasz odpowiedź na pytanie: nebulizator – pilne pytanie

Dodaj komentarz

Tematy, których nie znalazłam w forum
programy tvp w internecie - gdzie szukac
babki, mam kilka swoich ulubionych programow telewizyjnych made in poland i jakos dotad udalo mi sie ogladac (z poslizgiem, ale zawsze) na youtube niestety moj ulubiony kanal (publicystykatvp) pokazuje mi komunikat,
Czytaj dalej
Mam z dzieckiem taki problem
Polopiryna a zespół Reye`a.
Ponieważ mój czteroletni syn ma kaszel i katar dałem mu dzisiaj niecałą połówkę polopiryny S, czyli około 140 mg kwasu acetylosalicylowego. Dziecko waży niecałe 18 kg. Po fakcie czytałem o
Czytaj dalej