niania w W-wie

Dziewczyny, zbieram sie do poszukiwania opiekunki do Julki. Poradzcie prosze jak szukac, moze macie kogos do polecenia w W-wie. Boje sie wziac kogos z agencji. O co pytac? Ile placicie za godzine? Na co zwracac uwage? Wiem, ze taki wybor to indywidualna sprawa, ale moze macie juz wieksze doswiadczenie w kwestii poszukiwan niani.
Dziekuje i pozdrawiam

Edyta i

Juleczka 12-03-2005

2 odpowiedzi na pytanie: niania w W-wie

tao Dodane ponad rok temu,

Re: niania w W-wie

Kiedyś niejaka ankalenka przedstawiła długą listę pytań, jaką należy zadać podczas rozmowy. (pewnie można ją znaleźć w archiwum) Ja nie jestem taka asertywna i chociaż lista była bardzo profesjonalna, nie miałam odwagi tak wypytywać.
Moja niania to młoda dziewczyna (taką chciałam) i znalazłam ją przez to forum. GOHA wybrała inną, ale tę też polecała. Dzięki temu się nie bałam, bo uwierzyłam, że skoro inna mama ma dobre zdanie po rozmowie wstępnej, to jest to dobry znak.
Tak naprawdę pogadałam z nią o pieniądzach, czasie pracy i umówiłam się na spotkanie. Pokazałam, co i jak robię z moim dzieckiem i po prostu zostawiłam ich samych.
Zaryzykowałam, bo nie siedziałam z nimi przez tydzień, ale wszystko jest O.K.
Przekonało mnie to, że ona już wcześniej zajmowała się innym dzieckiem. I wyczucie po prostu.
moim zdaniem najlepsza jest osoba z polecenia, którą ktoś zna i sprawdził.

Tao i Igor (17.12.2002)

zabka Dodane ponad rok temu,

Re: niania w W-wie

Ja mam panią z polecenia. Wydaje mi się że taką zupełnie obcą osobę bałabym się zostawić w domu z dzieckiem. Początkowo przychodziła do nas raz, dwa razy w tygodniu, aby Miki ją poznawał małymi kroczkami (płaciłam wtedy 7,- za godzinę). Po jakimś czasie wróciłam do pracy i teraz płacę tej Pani 1000,-, przychodzi do nas o 8.20 i pozostaje do 16.00.
A i jak Miki śpi to prasuje, a to dla mnie duża wygoda.

Pozdrawiam
Żabka i Mikołaj (13.02.03)

Znasz odpowiedź na pytanie: niania w W-wie

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
Od kiedy na chodzik?
Witam, moje maleństwo ma skonczone prawie 6 m-cy, i zastanawoiam sie czy mozna juz sadzac w chodziku. Dodam, ze mala siada, ale jeszcze nie sama (ale jest sztywna). Pozdrawiam :) Magda i
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
poszukiwanie zabawki łowienie rybek
Na wakacjach widzialam zabawke ktora dziecko swietnie sie bawilo i probuje ja namierzyc tzn firme i czy cos takiego mozna u nas kupic. Bylo to jakby jeziorko na ktorym byly
Czytaj dalej