Nie chce na ręce

Czy to normalne, że moja 2 miesięczna córeczka nie chce być trzymana na rękach. Po przebudzeniu najbardziej lubi lezeć na sofie i patrzeć na obrazki z ksiażeczki albo jak macham jej grzechotka.tAK JEST OD 2-3 tygodni. Na poczatku byłam zadowolona z takiego obrotu sprawy ale teraz zaczynam się niepokoic, ze Sonia brana na ręce marudzi a nawet płacze. Myślałam, ze jest jej niewygodnie, więc zmieniłam pozycję trzymania. Przerobiliśmy już wszystkie,a ona dalej najszczęśliwsza jest jak lezy. Smutno mi, ze drazni ja nasz dotyk.
Co to może być?
rita25 i sonia 03.07.03

2 odpowiedzi na pytanie: Nie chce na ręce

 1. Re: Nie chce na ręce

  nie przejmuj sie! Nina tez nie lubi- nigdy nie lubila, i do dzisiaj jej tak zostalo- noszenia na rekach…… Nie cierpi- wierci sie, krzywi, wije……:-)) Jak byla malutka to laskawie pozwalala sobie czasami na zasypianie na rekach- jak siedzialam w fotelu- i tyle, zednego noszenia…. Teraz lubi byc noszona, ale tylko na ramieniu- nie dopomina sie o to, ale jak zaplacze, to przewaznie to ja uspokoi…. Pzdr!

  guciak i Ninka ur. 27.04.2003

  • Re: Nie chce na ręce

   Marysia tez tak miała, tolerowala tylko noszenie w pionie…
   niestety teraz tez nie jest przylepką…chociaz z drugiej strony to się cieszę ze mnie az tak bardzo nie potrzebuje, bo łatwiej stanie sie samodzielna…

   Gaba i Marysia (1 ROK!!!!)

   Znasz odpowiedź na pytanie: Nie chce na ręce

   Dodaj komentarz

   Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
   Logo