Nie daj sie Babo:-))))

Poszukuje aktywnych, pełnych zapału kobiet, które będąc w ciązy lub będąc młodymi matkami nie znalazły dla siebie swojego miejsca, gdzie mogłby pogadać, poćwiczyć, wypić sok marchwiowy lub kawę z cykorii i zostawic na dwie godziny swoje pociechy w dobrych rekach, by same nareszcie zadbać o siebie.
Mam pomysł dla nas wszystkich, brakuje mi tylko madrych i chetnych “babek”, które maja w sobie siłę i energię do działania (mimo dużego brzucha lub płaczącego noworodka u pasa).
Kłopot polega na tym, że poszukuje takich osób z terenu Trójmiasta. Jeżeli jesteś poszukujacą, trochę zagubioną przez sytuację kobietą, może znajdziemy na to radę. I nie bójcie się, to nie promocja “płynu do mycia podłóg, którym mozna tez umyć włosy”
Pozdrawiam i czekam

Malgorzata

2 odpowiedzi na pytanie: Nie daj sie Babo:-))))

kika210 Dodane ponad rok temu,

Re: Nie daj sie Babo:-))))

Może podaj więcej szczególów?

Ada 21m!
[Zobacz stronę]

nankin3 Dodane ponad rok temu,

Re: Nie daj sie Babo:-))))

szczegóły są ogólne, na razie. Jak wiesz potrzeba jest matką wynalazków. Jestem w 6 miesiącu ciąży i brakuje mi strasznie aktywnosci fizycznej sprzed ciąży. Zaczęłam więc poszukiwać takiego mijsca w trójmieście(któree by nie było szkoła rodzenia bo na razie jakoś mnie tam nie ciągnie) i udało mi sie znaleźć jedynie zajęcia dla mam z dziećmi. I tak powstał w mojej głowie niecny plan – jeżeli nie moge dostać tego czego chcę od innych może powinnam sama sobie to dać. Zajęcia fizyczne to nie jedyye plan – plan to cała struktura wsparcia, aktywności, zaangażowania, wiedzy przeznaczonych dla kobiet w ciązy i młodych matek własnie. Wiele z nas jest gdzieś zawieszonych pomiędzy starym a nowym zyciem. Chciałabym im pomóc – sobie przez to również.
Oto więc szczegóły (ogólne na razie) o które prosiłaś. Potrzebuję dziewczyn z głowa na klarku, otwartych na pomysły i gotowych do różńych poświęceń. Trzeba trochę przekroczyć siebie, żeby dostać więcej od życia niż się oczekuje.

Znasz odpowiedź na pytanie: Nie daj sie Babo:-))))

Dodaj komentarz

Tematy, których nie znalazłam w forum
silikonowe formy do ciasta????
Ma moze ktoras z Was taka forme?Chcialabym wiedziec czy ta nowosc nadaje sie wogole do czegos czy beda to pieniadze wyrzucone w bloto. Sa rozne fajne ksztalty i chcialam kupic
Czytaj dalej
Jedno- i dwulatki
o tym jak to moje dziecie gospodarowało...
sobota rano, powtarzam kilka razy mojemu zaspanemu ślubnemu ze wychodzę, on kilka razy powtarza ze wstaje wyszłam, po godzince wracam, w między czasie [jak sie potem dowiaduję] Natalka: -wsadziła całe
Czytaj dalej