NIE ŚPI W NOCY!!!!

PEWNIE NIE JEDNA Z WAS MA TEN PROBLEM, DLATEGO LICZĘ, ŻE PODZIELICIE SIĘ ZE MNĄ SWOIMI DOŚWIADCZENIAMI.
DO TEJ PORY MÓJ MIKOŁAJ BUDZIŁ SIĘ DOSYĆ CZĘSTO W NOCY, ALE NIE MIAŁAM WIĘKSZEGO PROBLEMU, ŻEBY ZNOWU GO ULULAĆ. OWSZEM CZĘSTE WSTAWANIE JAK SAME WIECIE JEST DOSYĆ MĘCZĄCE I WYCZERPUJĄCE. ALE TO CO TERAZ DZIEJE SIĘ W NOCY TO JUŻ CIUT NIE KOSZMAR. SYNEK ŚPI DO 1.00, A PÓŻNIEJ ZACZYNA SIĘ WALKA Z USYPIANIEM. MIKOŁAJ JESR ROZBAWIONY W NAJLEPSZE I NAWET NIE MYŚLI O SPANIU. NA PEWNO NIE JEST GŁODNY, ANI TEŻ NIC GO NIE BOLI, GDYŻ HUMOREK MU DOPISUJE. ZAZWYCZAJ ZANIM ZAŚNIE MIJA OD 1.5 DO 3H. A JA ZACZYNAM CHODZIĆ NA RZĘSACH.
CZY TEŻ MIAŁYŚCIE, BADŹ TEŻ MACIE TAKI PROBLEM. CO ROBICIE W TAKICH SYTUACJACH. ZOSTAWIĆ GO NIE MOGĘ, BO WTEDY MOMENTALNIE DOBRY NASTRÓJ PRZERADZA SIĘ W DZIKI KRZYK.

POZDRAWIAM


JOANNA I MIKOŁAJ 20.06.2003

1 odpowiedzi na pytanie: NIE ŚPI W NOCY!!!!

aga-1977 Dodane ponad rok temu,

Re: NIE ŚPI W NOCY!!!!

Witaj, niewiele mogę pomóc. Ale ja kiedyś jak już nie miałam siły żeby ja nosić zostawiłam ją płacząca, ale patrzyłam ukradkiem, i zasneła po 9 minutach.
Czasem pomaga jak ja położe sobie na ramieniu to wtedy zalula, ale cóś kiedyś chodziła spac o 2 teraz jest to 21, nie pozwalałam Jej spac w dzień i poskutkowało..

Pozdrawiam. Aga i Natka (21.08.03)

Znasz odpowiedź na pytanie: NIE ŚPI W NOCY!!!!

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
tylko 2 punkty Apgar!!!
Hej! Znalazłam Was dwa dni temu i mam nadzieję, że mi pomożecie i dacie nadzieję!!! Jestem mamą 3-miesięcznej Zuzi ( Pyrdusia ), która urodziła się jako wcześniak ( 36 tydzień
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
Przespał całą noc!
Wpadłam tylko na chwilkę żeby się pochwalić.Kacperek przespał cała noc!!!Usnął o 22 przebudził się na chwilkę o 6,mąż dał mu dydusia i poszedł spać dalej a całkowicie obudził się dopiero
Czytaj dalej