Nie tyję! Ratunku!

Dziewczyny, ratujcie, jak to jest z przyrostem wagi? U mnie od trzech tygodni ani drgnie! Najpierw tyłam za szybko, potem się unormowało, a teraz ani rusz! Julka się rusza, a jakże, nawet całkiem żwawo, ale zaczynam się niepokoić… Jak to z Wami jest? A która wie, jak to powinno być? Przegląd mam dopiero 8 listopada.
W sumie przytyłam jakieś 9 kilo a zaczął mi się 26 tydzień.
Poradźcie coś.

Iza i Julka 30.01.03

5 odpowiedzi na pytanie: Nie tyję! Ratunku!

karo2 Dodane ponad rok temu,

Re: Nie tyję! Ratunku!

cześć, czytałam że w 2 trymestrze przybiera się najbardziej, a potem wolniej. I mam Taką nadzieję bo pomiędzy 20 a 24 tyg przybrałam 3 kg, potem 25 – 29 kolejne 3,5 kg a w sumie 10 kg! Wiec jak widać miałam skok strasznie wielki ostatnio. Teraz trwa 30 tydz. i modle się żeby już nie tyć za dużo!

Myśle że wszystko jest w porządku.
pozdrawiam

karola

nikola15 Dodane ponad rok temu,

Re: Nie tyję! Ratunku!

Nic się nie martw,myślę że te 9 kilo na ten okres ciąży jest ok, z pewnością jeszcze trochę ci dojdzie.U mnie zaczął się 37 tydzień i mam 11-12 kg na plus,ale wcale się nie martwię że za mało i mam nadzieję że więcej już mi nie przybędzie.
pozdrawiam Dagmara i 37 tyg Nikola

ksantia Dodane ponad rok temu,

Re: Nie tyję! Ratunku!

Jestem w 27tyg. i przytyłam 6-7kg. i mój lekarz wcale nie uważa że za mało. Jeżeli wyniki są OK i ty czujesz się dobrze a dziecko fika to nie masz powodu do zmartwień. Średnio przyjmuje sie że kobieta powinna podczas całej ciąży przytyć 9-13kg. a przed tobą jeszcze 3m-ce 🙂 zdążysz nadrobić.

Ksantia i 27tyg. syneczek

smoki Dodane ponad rok temu,

Re: Nie tyję! Ratunku!

U mnie w 5-6 miesiącu waga stanęła w miejscu. Przytyłam chyba z 1 kg przez ten czas. Wcześniej tyłam bardzo szybko, a późneij też ruszyła. Lekarz wytłumaczył to tak że miałam bardzo dużo wód płodowych i w tym czasie Dawidek rosnął a ilość wód się zmniejszała.

Pozdrowienia
smoki i wyjący Dawidek 😉

izab Dodane ponad rok temu,

Re: Nie tyję! Ratunku!

Dziękuje Wam bardzo, dziewczyny, wiedziałam że jesli przestanę panikować to tylko dzieki Wam.
Pozdrowienia

Znasz odpowiedź na pytanie: Nie tyję! Ratunku!

Dodaj komentarz

Adopcja
Porada psychologa z Ośrodka Adopcyjnego
Ciekawa jestem dlaczego nikt tu od dłuższego czasu nie zagląda? Chetnie podzieliłabym się swoimi doświadczeniami jako mama adopcyjna i jako psycholog pracującyw Ośrodku Adopcyjnym. Pozdrawaim. Madźka [i]Edited by Olinja on
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
Co z tym sex-em?
W poniedziałek stuknie 6tygodni od porodu. Idę do ginekologa (brrrrrrrrrrrr) Od wielu miesięcy żyję w abstynencji seksyalnej, kurcze! Najpierw plamienia w ciąży i zakaz, potem duży brzuch i mąż mówił że nie będzie
Czytaj dalej