nie wiem co to za wysypka jakie leki?

Czy jest coś co można podać 3 latkowi na wypadek uczulenia?

Moja córa dzisiaj dostała wysypki.Po południu jak przebierała rajstopki zobaczyłam czerwone placki takie kropki płaskie. Wieczorem jak poszła do mycia obejrzałam ją i ma tego jeszcze na na brzuchu trochę w skupisku a trochę pojedynczych rozsianych. Nie wiem jak np. wygląda różyczka.Moje dzieci nie chorowały wcześniej ani na ospę ani na inne takie plamiaste choroby..

Jutro niedziela to z lekarzem problem. Pytanie-co można podać 3 latkowi przeciwalergicznego? Pojęcia nie mam co by ją mogło uczulić, może coś zjadła w przedszkolu.

Kiedyś miała coś takiego ale chyba inaczej wyglądało. Zamieniło się potem w jedną wielką plamę i jak z tym poszliśmy do lekarza to dostała zastrzyk i przeszło. To było jednorazowe z rok temu może. Po za tym nigdy nie miała jakiś problemów uczuleniowych.

W ogóle jak postępować przy skórnej alergii. Jakie lekarstwa, mazidła stosujecie? . diety nie zmienimy bo to raczej coś/jeżeli już to nie w domu ją urządziło. My jemy ciągle to samo w domu nie eksperymentujemy, ale w przedszkolu?

Pójdziemy do lekarza w poniedziałek a do tego czasu…Macie jakieś rady?

2 odpowiedzi na pytanie: nie wiem co to za wysypka jakie leki?

beamama Dodane ponad rok temu,

Bez recepty to chyba tylko wapno :Hmmm…:
Masz może Clemastin, Zyrtec lub Xyzal w domu?
Zastrzyk, o którym piszesz to pewnie steryd, ale to ostateczność, w razie, gdyby dziecko łącznie z wysypką puchło – u nas tak było, 3 lata pod rząd w podobnym czasie :Hmmm…:

betrisa Dodane ponad rok temu,

wysypka zniknęła, dziwna sprawa. Ale podałam wapno.

Znasz odpowiedź na pytanie: nie wiem co to za wysypka jakie leki??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Tematy, których nie znalazłam w forum
Zbieram dzwonki
Od jakiegoś czasu zbieram dzwonki, najwięcej mam metalowych, stojących, ale są też ceramiczne. Kolekcja nie jest jeszcze duża, ot naście sztuk. Kupuję sama w miejscach do których jeżdżę, kupuje mi
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
WYCENA STARYCH KSIĄŻEK. KTO TO ZROBI UCZCIWIE?
Witam Mam w swojej biblioteczce 3 bardzo stare pozycje (1879, 1905). Zastanawiam się kto by mógł to wycenić? Antykwariat? Jedna z pozycji ma oryginalną dedykację Biskupa.
Czytaj dalej