Nie wiem jak zmienić mleko

Chcę przejść na zwykłe mleko i kompletnie nie wiem jak się do tego zabrać. Czy powinnam najpierw mieszać mleko modyfikowane z tym zwykłym, czy raczej przejść od razu? Jeśli mieszać to w jakich proporcjach i jak długo?
No i kolejny problem – jakie mleko wybrać – UHT czy pasteryzowane? Czym się one róznią?
Julcia jutro skończy 2 latka, nie ma żadnych objawów alergii pokarmowej, je jogurty i inne mleczne przetwory, ale nie wiem jak rozegrać sprawę ze zmianą mleka.
Poradźcie plisss

Truskawa i Córcia

2 odpowiedzi na pytanie: Nie wiem jak zmienić mleko

kas Dodane ponad rok temu,

Re: Nie wiem jak zmienić mleko

Ja po prostu zuzyłam ostatnie opakowanie modyfikowanego i zaczęłam uzywać krowiego. Nic nie mieszałam. Na poczatku Zu robiła takie jasniejsze kupy, ale o normalnej konsystencji, ale po paru tygodniach przeszło. Dawałam pasteryzowane, a teraz filtrowane, bo mnie bardziej smakują niz UHT.

Kas
Buzi od Zuzi i synka Tymka

monia--82 Dodane ponad rok temu,

Re: Nie wiem jak zmienić mleko

Ja czytalam, ze dzieci do 3 roku zycia powinny pic mleko modyfikowane. Jedyna roznica to taka, ze powinny pic je juz ze szklanki. Mleko takie jest wzbogacone wieloma witaminami. Natomiast mleko krowie nie jest juz tyle warte jak kiedys. Rozcienczane z woda i pozbawione wielu cennych wlasciwosci. Na pewno mniej wartosciowe i sycace od modyfikowanego. Ja mam zamiar dawac Majci modyfikowane do 3 roku zycia. Teraz nawet jest takie fajne “Bebiko dla Juniora” w kartoniku w plynie. Mleko krowie Maja je w Danonkach i w budyniu.

Buziaki

Monika i Maja-Rozrabiara(28.01.04)

Znasz odpowiedź na pytanie: Nie wiem jak zmienić mleko

Dodaj komentarz

Dla starających się
chyba się do Was zapiszę ponownie:)
Witam ponad trzy lata temu organizowałyśmy ten kącik, by dwa lata temu urodzić i by teraz wrócić do Was ponownie:) Myśle, by się tu zadomowić i postarać sie o rodzeństwo dla Maciusia.
Czytaj dalej
Polecam
Bajeczki gratisy do płatków z Nestle
Ostatnio do płatków śniadaniowych z Nestle Corn Flakes i Gold Flakes są dołączone bajeczki z polskim dubbingiem aktorskim. Bajeczek jest 10 i są naprawdę fajne. My mamy już 8 i
Czytaj dalej