Niedoczynnośc Tarczycy

Mam pytanie do osób które brały lub biorą leki na Niedoczynność Tarczycy a konkretnie chodzi mi o lek Letrox 50 mg jak po nim się czułyście czy miałyście jakieś skutki uboczne będę za odpowiedzi bardzo wdzięczna.

4 odpowiedzi na pytanie: Niedoczynnośc Tarczycy

eveke Dodane ponad rok temu,

Witam
ja co prawda brałam euthyrox, ale to właściwie chyba to samo.
Nie miałam żadnych skutków ubocznych, a po lekach właściwie czułam się lepiej.

octavia27 Dodane ponad rok temu,

Ja mam Niedoczynność tarczycy po operacyjne dostaje Letrox po którym zaczęły mi się problemy żołądkowe wszystko wraca do normy jak przestaje go brać jak zaczynam znowu mój żołądek strajkuje. Przy dawce 50 mg raz na dobę ciągle jestem śpiąca mam problem z koncentracją a moja waga leci cały czas w górę pomimo że jem mniej i posiłki sa regularne.

thekrasnal Dodane ponad rok temu,

Biorę dawkę 75 już kilka lat. Nigdy nie zauważyła abym źle się czuła. Nie ukrywam, że ciężko jest dostosować odpowiednią dawkę. Ten proces trwał u mnie niemalże rok.

octavia27 Dodane ponad rok temu,

Ja przyjmuje 50 mg przez 5 dni na weekend biorę 75 mg i jeśli mam być szczera lepiej czuje się po dawce 75 mg niż po 50 mg leki dostaje dopiero od Lipca tego roku więc to dopiero początek leczenia. Mam pytanie jak jest u was z wagą czy tak samo jak u mnie leci w górę.

Znasz odpowiedź na pytanie: Niedoczynnośc Tarczycy

Dodaj komentarz

Jedno- i dwulatki
wózek dla lalki fisher price
Hej Dziewczyny, wielkimi krokami zbliża się roczek mojej Chrześnicy. W związku z tym mam pytanie - czy może Córeczka którejś z Was ma/miała ten wózeczek? [url]https://archiwum. Allegro.pl/oferta/fisher-price-wozek-dla-lalki-chodzik-pchacz-m9523-i3219326135.html[/url] Pytam, bo mój
Czytaj dalej
Zdrowie i uroda
Problemy dermatologiczne ze skórą twarzy.....
chodzi o mojego męża.... od jakiegoś czasu powróciły jego problemy trądzikowe.czuje się z tym koszmarnie, z racji pracy z ludźmi i niekomfortowego wyglądu leczy i leczy a problem nawraca... zaczęło się w
Czytaj dalej