niekapek?

hej dziewczyny, czy dajecie pić z butli czy z niekapka? i od kiedy wasze maluszki zaczęły same pić tzn trzymać butle czy kubek? moja Basika ma 6,5 miecha i sama nie chce trzymać, no czasem jej sie to zdarza ale to wydaje mi sie przypadek. czy wprowadzacie tak wcześnie niekapki?
Pap i Basia 8.9.03

7 odpowiedzi na pytanie: niekapek?

Dodane ponad rok temu,

Re: niekapek?

Hubi juz dawno pil z niekapka!Tylko mleko pije z butli.Pierwszy niekapek ok4-5 miesiecy.Polecam AVENT!

Nelly i Hubert ROCZEK!!!!!!!!

tekilla30 Dodane ponad rok temu,

Re: niekapek?

Mój Tomek butelkę trzyma sobie sam, ale tylko cherbatke, bo przy buteleczce ma uchwycik. Z niekapka pił by chętnie, tylko za mocno mu leci. Mamy ustniki z Aventu. Pasuje do butelek.(oczywiście z Aventu)

kurczaczka Dodane ponad rok temu,

Re: niekapek?

Oskarek pije z niekapka od 5 miesiąca ponieważ w ogóle nie pił z butelki jak również nie używał smoczka. Dopiero od niedawna to znaczy od ukończenia przez niego właśnie około 6 miesiąca zaczął łapać za uchyty i popijać samodzielnie. Na dzień dzisiejszy pije samodzielnie ale nie cały czas


Kurczaczka i Oskarek (13 08 2003)

ibuania Dodane ponad rok temu,

Re: niekapek?

Bolcio nigdy nie byl karmiony butla, wiec odrazu zaczelismy od niekapka (~6 miesiaca). Na poczatku gryzl go, bawil sie nim, ale teraz- jak chce mu sie pic – to swietnie sobie radzi.

Ania i Boluś 23.06.2003

Dodane ponad rok temu,

Re: niekapek?

tak naprawdę to Krzyś pije z niekapka odkąd skończył 8 mies. (wcześniej nie potrafił);
ale nadal butelkę ja muszę trzymać, sam nie chce pić;

[i]Ewa i Krzyś (15 mies.)

kra Dodane ponad rok temu,

Re: niekapek?

Ja od dawna próbuje nauczyć Wiktorka pić z butelki, ale niestety bezskutecznie. Nie umie się zassać do smoczka (a próbowałąm różnych). Jakiś tydzień temu kupiłam niekapka, natychmiast mi go wyrwał z ręki. Bardzo go lubi. Trzyma sam, i wpycha sobie do buzi, ale traktuje bardziej jak gryzaczka. Chociaż czasem coś mu poleci. Może wreszcie się nauczy z tego pić. NA razie to tylko tak dla zabawy, dziennie wypiaja z tego cuda około 50 ml, ale to zawsze coś. Może w końcu załapie, jak to działa… Bo w przestałąm już wierzyć, że kiedykolwiek będzie pił z butelki.

Kra i Wiktorek (19.11.2003)

dana Dodane ponad rok temu,

Re: niekapek?

moj Max zacznie niedlugo 10 miesiac a niekapka ani kubka normalnego nie wezmie nawet do buzi zaczynam sie denerwowac bo jest juz duzy mamy i Avent i inne kubki wszystkie sa bleee nie wiem kiedy zacznie z nich pic mam nadzieje ze je w koncu polubi.

Dana i Maximilianek31.05.2003

Znasz odpowiedź na pytanie: niekapek?

Dodaj komentarz

Dla starających się
Wiadomości Położniczo-Ginekologiczne
link do [url]www.libramed.com.pl[/url] jestem w szoku, że w na jednej stronie jest tyle ciekawych i profesjonalnych artykułów. Polecam, zobaczcie, chyba jest tam wszystko.... https://www.libramed.com.pl/wpg/ListaNumerowArchiwalnych.htm Nie widziałam na forum nigdzie linka do tej strony,
Czytaj dalej
Dla starających się
DWIE KRESECZKI SĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
DZIEWCZYNY NIEWYTRZYMAŁAM I ZOBIŁAM SOBIE TEST I SĄ DWIE KRESECZKI,NIEMOGŁAM UWIEZYC I KUPIŁAM JESZCZE JEDEN ABY MIEĆ PEWNOSC ALE INNEJ FIRMY I TAKŻE SĄ DWIE KRESECZKI HHHHHHHHHHHHHUUUUUUUUUUUUUURRRRRRRRRRRRRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Czytaj dalej