Forum: Karmienie

nierówne piersi

Proszę o odpowiedzcie mi na nst. pytanie

Karmię dziecko 6 msc. piersią i w jednej piersi mam dużo mniej pokarmu mimo że dostawiam dziecko do obu piersi jednakowo. Jedna pierś jest dużo mniejsza od drugiej i wygląda to nieestetycznie. Dlaczego tak się dzieje i czy mozna to uregulować?

Iwona

3 odpowiedzi na pytanie: nierówne piersi

aga28lat Dodane ponad rok temu,

Re: nierówne piersi

IWONKO!MAM TEN SAM PROBLEM, A KARMIE JUZ 15MIESIEC(TERAZ JUZ PRZED SPANIEM I PO PRACY ODBIERAJĄC ZUZIE OD NIANI). MOJE PIERSI ZAWSZE BYŁY NIE JEDNAKOWEJ WIELKOSCI, ALE TERAZ TO WŁAŚNIE JEST NIEESTETYCZNE. NIE WIEM CO JEST POWODEM. MÓWIE SOBIE, ZE TO DAWNE ZAPALENIE BO JEDNA (LEWA, JESTEM LEWORECZNA) PO3 DOBIE BYŁA JAK BANIA. TA PIERS JEST LEPIEJ UDROZNIONA I MOZE MLEKO SZYBCIEJ NAPŁYWA.KIEDY WYSSIE MLEKOJEST LEPIEJ. SAMA ZATEM CHCIAŁABYM WIEDZIEC.

pluto Dodane ponad rok temu,

Re: nierówne piersi

Ja też jak karmiłam miałam nierówne piersi….. Ale ja karmiłam głównie z jednej piersi…jak skończyłam karmić widać było znaczną różnicę…. Natomiast teraz prawie nic nie widać……..

Julka kulka i Karolek, który właśnie zaczął 11 miesiąc!!!!!!!!!!

olasz Dodane ponad rok temu,

Re: nierówne piersi

ja też mam nadzieję, ze się moje wyrównają, bo prawa jest większa i jakaś taka obwisła, tzn. bradawka jakby jest skierowana bardziej do dołu niż w przód – fe !!!

Ola i Dominika ur. 8.12.2002 r.

Znasz odpowiedź na pytanie: nierówne piersi

Dodaj komentarz

Dla starających się
podziękowania
DZIĘKI DZIEWCZYNY ZA GORĄCE PRZYWITANIE, PRZEPRASZAM, ŻE NIE ODPISUJĘ WSZYSTKIM ALE DOPIERO DRUGI RAZ WCHODZĘ NA FORUM I MUSZĘ SIĘ TROCHĘ ZORIENTOWAĆ. MAM NADZIEJĘ ŻE MI TROCHĘ POMOŻECIE. POZDRAWIAM aga25
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
Parzenie rumianku...
Witam kochane mamusie! Mam może głupie pytanie. Chodzi o rumianek. Dziś położna powiedziała mi, żeby przestać dopajać małą koperkiem, a zacząć rumiankiem. Z koperkiem nie miałam problemu, bo był Hipp, więc
Czytaj dalej