Forum: ORGANIZACYJNE

Niesamowicie niedociagniecia

Witam.
Czy ktos zajmie sie ogromnymi niedociagnieciami forum? W wielu miejscach po angielsku (w miejscach, w ktorych ktos rzadziej zaglada), skrypty forum maja wieki, tylko czekac az przyjdzie turecki script-kiddie i wykradnie baze hasel lub rozwali forum dla zabawy.

Dostaje spam od botow, ktore bez przeszkod sie rejestruja, bo nie ma nawet prostej captcha.

Forum jest ZASYPANE reklamami, bez adblocka nie dalo sie go przegladac, koszmar. Dawajcie cos w zamian. Co to za wersja vBulletinu, poza tym ze chyba spiracona – Powered by: vBulletin – PrEwareZ.pl?

W regulaminie (przeczytalem, a jak!) jest napisane, ze forum jest dla rodzicow… Hipokryzja, wszystkie zapisy odnosza sie jedynie do jednego rodzica plci zenskiej, zmiencie to..

kolejna edycja: w raportowaniu Note: This is ONLY to be used to report spam, advertising messages, and problematic (harassment, fighting, or rude) posts. No ludzie…

10 odpowiedzi na pytanie: Niesamowicie niedociagniecia

smoki Dodane ponad rok temu,

Rozumiem, ze proponuje Pan swoja pomoc przy forum?

Bardzo dziękuje i proszę o kontakt na priv.

Co do zarzutów, ze właściciele forum ukradli oprogramowanie odpowiadam – nie.

bekon Dodane ponad rok temu,

to nie zarzut, ale PreWareZ mowi za siebie – jak to mozna inaczej tlumaczyc? Skoro proponujesz bym pomogl, to teraz nie ma typowego administratora od tych spraw?

smoki Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez bekon:to nie zarzut, ale PreWareZ mowi za siebie – jak to mozna inaczej tlumaczyc? Skoro proponujesz bym pomogl, to teraz nie ma typowego administratora od tych spraw?
Nie wiem czy zna Pan zasadę funkcjonowania for społecznych.

Kazdy kto chce coś zmienic proponuje swoja pomoc. Nie wiem w czym Pan jest dobry. Moze chciałby Pan pracować tłumacząc nie spolszczone części forum? Moze pisząc atrykuly skoro jest Pan pediatra? Tak pracują tutaj moretarorzy i inne osoby, którym zależy na tym żeby forum było lepsze.

Co co zarzutu kradzieży oprogramowania przez Wydawnictwo G+J proszę o zamieszczenie przeprosin w tym miejscu – inaczej będę musiała sprawę przekazać dalej ponieważ żadna firma nie może sobie pozwolić na takie pomówienia

Art. 212 §2, Kodeksu Karnego.

Pozwolę sobie zacytować artykuł §1 i 2

[i]Art. 212. § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku.

§ 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
[/I]
___

Biorę poprawkę na rozgoryczenie, które na pewno czuje Pan po przeżytej tragedii osobistej i dlatego traktuje Pana zarzut łagodniej.

bekon Dodane ponad rok temu,

nikogo nie przeprosze i nie mam za co, pytam jedynie, bo do tej pory spotkalem sie jedynie z PREWAREZ przy oprogramowaniu w wersji beta, nielegalnej kopii upublicznionej nielegalnie przed premiera. To nie jest stwierdzenie kradziezy, a pytanie dlaczego taki zapisek funkcjonuje przy tym forum.

Jakbym był pewien, nie byłoby pytań.

smoki Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez bekon:nikogo nie przeprosze i nie mam za co, pytam jedynie, bo do tej pory spotkalem sie jedynie z PREWAREZ przy oprogramowaniu w wersji beta, nielegalnej kopii wydanej przed premiera. To nie jest stwierdzenie kradziezy, a pytanie dlaczego taki zapisek funkcjonuje przy tym forum.

Jakbym był pewien, nie byłoby pytań.

Nie jestem specjalista od oprogramowania i tego co powinno na nim pisac. Wiem jedynie ze zostało ono zakupione.

bekon Dodane ponad rok temu,

gdzie podział się mój wątek, w którym pisałem, że dostaje prywatne wiadomosci od botów?

Co do kontaktu, prosze o inny sposob niz na priv, ze wzgledu na ww. prywatne wiadomosci wylaczylem.

dziwi mnie troche, czemu w vBulletin sa przyciski z IPB :S

smoki Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez bekon:gdzie podział się mój wątek, w którym pisałem, że dostaje prywatne wiadomosci od botów?

Co do kontaktu, prosze o inny sposob niz na priv, ze wzgledu na ww. prywatne wiadomosci wylaczylem.

dziwi mnie troche, czemu w vBulletin sa przyciski z IPB :S

Więc proszę je włączyć.

PS. Usuwam Panu ikonę pedobear z avatara.

bekonidiotko Dodane ponad rok temu,

a to bylo mnie nie banowac, za jakas literke i obrazek!

smoki Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez bekonidiotko:a to bylo mnie nie banowac, za jakas literke i obrazek!

Za ikonę Pedobear na tym forum?

Tak. Będę banować. Do skutku.

toforum Dodane ponad rok temu,

Roz*imy Wam suki to forum. Prezent na dzień dziecka! Pozdrowienia z Polskiego Oniona i ucałowania od Pedobeara!

Znasz odpowiedź na pytanie: Niesamowicie niedociagniecia

Dodaj komentarz

Oczekując na dziecko
Jak uzyskać prawie 6 tyś macierzyńskiego.....
POlecam...ponoć to legalne [URL]https://finanse.wp.pl/kat,104762,title,Przed-urodzeniem-dziecka-warto-zalozyc-firme,wid,12196992,wiadomosc.html[/URL]
Czytaj dalej
Wiek przedszkolny
mleczaki
dziewczyny z tego co wiem to dzieci mają 20 zębów mlecznych tak? 10 góra i 10 dół mojemu starszakowi na dole rośnie 6 spotkałyście się z tym? a może to już pierwszy stały ząb?
Czytaj dalej