niestety

Niestety zrobiłam dziś test i wyszedł negatywny. Pozostało mi jedynie czekać na @. A może któraś z was mi powie kiedy dostaje się @ po poronieniu ja czekam już drugi miesiąć i nic.

3 odpowiedzi na pytanie: niestety

zuzkan Dodane ponad rok temu,

Re: niestety

ja dostalam po 5 tyg… 4-6 tyg to norma, ale roznie to bywa z tymi hormonkami… moze skonsultuj sie z gin’em. Jeszcze nic nie wiadomo… testy nie zawsze sa skuteczne. Trzymam kciuki.

Zuza

mati2 Dodane ponad rok temu,

Re: niestety

Ja dostałam @ równo po 6 tygodniach ale nie od dnia zabiegu tylko od dnia zakończenia krwawienia po zabiegu. Z tego co wiem to jest naprawdę różnie nawet do 9 tygodni się przedłuża. Aha jeszcze jedno – @ pojawiła się po ostrym przytulanku może to też ma coś wspólnego he, he. Także nie musisz się denerwować ale jeżeli Cię to męczy psychicznie możesz iść do lekarza, najlepiej na usg. Wtedy widać grubość endometrium i wszystko wiadomo. Ja też nie wytrzymałam i poleciałam jeszcze przed @ na usg. Lekarz sprawdził, że wszysko jest ok i powiedział, że @ pojawi się wkrótce. Życzę wszytkiego dobrego!
Pozdrawiam,
Mati

kiki25 Dodane ponad rok temu,

Re: niestety

Ja dostałam @ 6 tyg po zabiegu, jak masz jakieś wątpliwości to lepiej idź do gina, trzymam kciuki wszystko bedzie dobrze!!!

Kasiek

Znasz odpowiedź na pytanie: niestety

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
5 miesiecy Zuzolca
no i właśnie, dzisiaj moje dziecię kończy 5 miesięcy. Oczywiscie musze się pochwalić umiejętnościami : Zuza ładnie trzyma już łepek (wprawdzie tylko na brzuszku i w "pionie" - ale zawsze
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
wrastający paznokieć - co z nim zrobić????
od wczoraj mój wielki paluch u stopy jest spuchnięty, czerwony z jednej strony i boli jak cholera. to nic innego jak wrastający paznokieć. czy ktoras z Was miała taki problem?
Czytaj dalej